Магазини та офіси компанії
Київська область, м. Київ, вул. Євгена Коновальця 36д
Відгуки
Olexandr Shestakov
03.05.2026
Моя співпраця з компанією виявилася доволі таки нервовою і в кінцевому ітозі майже провальною
Комунікація – співробітники доволі такі ввічливі у переписці і особистих розмовах проте рівно до моменту як авто приїде в Україну, тобто до того моменту як Ви як клієнт розрахуєтесь з ними. Після того як авто приїхало в місто я зіткнувся з низкою неприємних моментів, наприклад
1. Менеджер супроводу змінився без мого відома і мене ніхто не попередив про це.
2. Менеджер якого мені дали після цього неодноразово ігнорував мої повідомлення, мотивуючи це тим що він був дуже зайнятий чи весь день провів у МРЕО( а як ми знаємо у Києві МРЕО знаходяться у 4-х поверховому бункері де нема інтернету, мережі і тд. ), до того ж відповіді на всі питання зводились до банального – почекайте, ще почекайте….
3. Менеджер яка повинна була записати моє авто на хімчистку салону зв’язалася зі мною тільки після 3-го нагадування, записала на наступний тиждень бо всі місця були вже зайняті, а на наступному тижні я дізнався що все перенесли ще на тиждень, і дізнався це тільки тому що сам додзвонився і ще виявив що тепер цей менеджер в них теж не працює.
Підбір авто – на момент моєї співпраці компанія працювала тільки з аукціоном Copart і IAAI, жодного разу мені не прислали лоти з Manheim аукціону. В мене від початку були чіткі вимоги до авто але мене постійно намагалися вмовити на щось що не підходило. Спеціаліста на місці в них не було то ж покладалися тільки на наявні фото, через це при першочерговому прорахунку ремонту в кінці він вийшов у тричі дорожчим, бо виявилися проблеми які на фото було важко побачити і передбачити, наприклад зіпсований двигун.
Доставка – лот був виграний у кінці серпня, а доїхав тільки у середині грудня, мене попереджали про затримки але судячи з усього для доставки була обрана найдешевша служба і тому корабель з контейнером зайшов у всі порти північноатлантичного океану, кельтського моря, північного моря і балтійського моря. В день коли прибув контейнер мені сказали що шукають водія і треба самостійно в якнайшвидший термін зробити довіреність ( до цього ніхто не попереджав, майте на увазі якщо робочі дні у Вас не гнучкі ).
Ремонт – як я зрозумів своєї майстерні компанія не має то ж користується партнерською угодою з іншою майстернею, через це очікування на свою чергу на ремонт величезне ( я чекав 3 місяці ), ніхто не може чітко сказати строки і навіть приблизно оцінити терміни. Сама майстерня по ремонту в мене особисто викликала тільки позитивне враження. Спеціалісти хороші, з увагою ставляться до особистих вимог/зауважень, відповідають швидко. Зауважу тільки те що краще все ж таки особисто контролювати процес бо люди є люди і всяке буває. По ціні з а роботу так прямо дуже адекватні як для Києва.
Нюанси -
1. Моє авто не одноразово фігурувало у рекламних рілзах Інстаграм без моєї згоди.
2. Компанія користується послугами хімчистки салону і полірування у сторонніх організацій, через це ні рахунків ні якісної роботи ( що хімчистка що полірування було виконано на 3-ку)
3. Після передачі мені авто воно знову ж таки з’явилося у рекламних роликах з посиланням «Передаємо чергове авто щасливому власнику», хоча я особисто був взагалі не задоволений роботою ( про що сказав особисто), авто після цього ролику відправилося назад до СТО бо знайшлися недоробки.
4. Авто стало мені майже на 50% дорожче ніж прораховували в компанії при ставці на лот, і на 30% вище ніж можна купити зараз в Україні. І ще більше смішним на цьому фоні виглядають їх рекламні ролики про тек як вони дістали А4 за 13к$ у Києві бо вони такі професіонали, я впевнений що один випадок на 100 трапляється але дуже неприємно бути одним з цих 100 випадків.
В кінцевому ітозі авто мені доставили і відремонтували ( тому і дві зірки а не нуль ), це було зовсім економічно не вигідно для мене, дуже нервово і дуже довго ( від дня заключення договору до дня коли я зміг їздити на авто пройшло 8 місяців ) і я вже ніколи не повернусь до послуг цієї компанії у майбутньому. Ваш видок може бути інакшим але від себе можу тільки застерігати і побажати бути пильним.
Oliver Vareole
03.05.2026
Замовив авто з США. На початку все було відносно непогано, протягом тижня-двох змогли знайти хороший лот на аукціоні по виставленим вимогам, виграли, прорахували вартість. Все якраз вписувалось в мій бюджет, радості повні кишені. Ну на цьому вона, власне, і закінчилась. Оголошена вартість ремонту була низька, навіть по песимістичним "прогнозам". Пишу в лапках, бо соромно асоціювати слово "прогноз" з людьми, які ткнули пальцем в небо і назвали це оцінкою. Авто добиралось в Україну в нормальні терміни, ну і взагалі весь процес від вибору авто до доставки його в їх сервісний центр проходив відносно непогано. Але хто ж знав, що, попавши до них в сервіс, воно застрягне там же на 4 місяці з мінімальними пошкодженнями, на противагу заявленому 1 місяцю. Спілкування велось в основному з моєї ініціативи, я більше спілкувався з майстром по підбору запчастин ніж з моїм "менеджером", який мав допомагати з організацією всього процесу. Пишу "менеджер" в лапках по схожим причинам як і до цього, бо враження таке, ніби людина на своїй роботі перший день і не знає як працює їх же компанія від слова зовсім. По завершенню процесу ремонту була підсумована загальна сума, яка перевищила заявлену в 2.5 (!!!) рази, але не скажеш же тепер повернути гроші, вже контракт підписаний, і всі додаткові витрати виключно неочікувані, хто б міг подумати. Судячи з відгуків інших людей десь 90% витрат цієї контори тільки неочікувані, і розраховують вони виключно на доставку і на автомийку, а все інше мабуть якось саме вже поремонтується по дорозі в Україну. В кінці пропонувались додаткові послуги у вигляді хімчистки салону і тд. – якщо вважати, що в розуміння хімчистки салону входить залишати жирні плями на сидіннях, то звичайно, обов'язково погоджуйтесь на всі послуги, включно з цією.
Підсумовуючи можу сказати що купляти авто і приганяти у цій компанії можна, але ні в якому разі не ведіться на пропозиції провести у них ремонт чи що завгодно ще.
volodya_sutnyk
03.05.2026
Зв'язався з цією незрозумілою компанією на початку року, був конкретний запит на машину зі США, за фактом все ж таки перевзули, машина їхала вдвічі більше ніж вони обіцяли, за фактом ще й додаткові пошкодження, чекаю страховку вже два місяці (запропонували тільки хімчистку через два місяці, яка за фактом зробила мною). Ремонт обіцяли одну суму за оцінкою, за фактом сума втричі більша, черга на них сто чекав півтора місяці за фактом ремонтував сам. Авто я отримав через 8 місяців, заявляли 3-3,5. Менеджери все вішають локшину, особливо Володимир та Максим. Люблю цю компанію, авто обійшлося мені на 40% більше, ніж міг би взяти тут. Хочете щоб вас розвели та навішували локшину милості прошу до них.
Alina
03.05.2026
Нікому не раджу зв'язуватись з компанією CarBar, особливо з менеджером Володимиром.
Моє замовлення авто зі США перетворилося на жах.
Терміни, які обіцяли, нахабно порушили – машина йшла вічно, при цьому жодної конкретики щодо термінів та етапів я не отримувала. Хоча менеджер Володимир переконував мене, що машина буде в мене наприкінці квітня – на початку травня (замовлення на машину було зроблено наприкінці січня).
Після доставки, оцінку ремонту тягнули півтора місяці, а потім просто «зі стелі» виставили суму, яка втричі перевищує заявлену!
Коли я почала вимагати пояснення – тиша, відмовки та повна відсутність відповідальності.
До того ж авто було пошкоджено під час транспортування. Замість грошової компенсації я отримала відповідь «ми можемо вам зробити хімчистку салону як компенсацію»
CarBar - тупо днище і прості шарлатани. Обіцяють одне, за фактом – постійні затримки, некомпетентність та спроби зам'яти проблему.
Якщо не хочете втратити час, гроші та нерви, тримайтеся від цієї компанії подалі.
Oleksandr Nebilyca
03.05.2026
Одна з тих компаній, які нахабно пропонують свої послуги, навіть, коли їх не просять. Перестаньте використовувати агресивний маркетинг у своїй роботі. Ви схожі на махінаторів з 90х
Євген
03.05.2026
Подають не правдиву інформацію! Ціна не відповідає дійсності! До запропонованої вам ціни готуйтесь додати ще 5-7 тисяч доларів коли авто буде вже в Україні. Менеджери після отримання оплати на дзвінки не відповідають! За правдиві коментарі блокують, не хочуть щоб ви знали правдиву інформацію!!! Нікому не рекомендую!
Bogdan
03.05.2026
Не рекомендую.
Якщо оцінювати тільки послуги пригону - може бути.
Ремонт робили жахливо і довго, обман на кожному кроці, якості немає. В загальному авто вийшло не дешевше ніж на ринку України + 4 місяці очікування + після їхнього «ремонту» я ще $1000 викинув на ремонт.
Леся Прибатинь
03.05.2026
Одразу видно які коментарі куплені.
Просто жахлива компанія, ніколи нікому не пораджу.
комунікація була рівно до моменту підписання договору і внесення першої оплати, далі просто жах.
мало того що машина обійшлась в рази дорожче, це тривало більше пів року. менеджери ніколи не відповідають, вас ігнорують, роз'яснень нормальних не дають, ремонтом ( а машина була "під ключ" ми займались самі, самі бігали, питали, возили.
зате коли машинку вже зареєстрували і ми мали її забрати ( реєстрацію до речі навіть за гроші вони нам так і не змогли зробити, бо то менеджер якісь свої справи має, то талончик взяти не може, тому це робили інші люди) то швиденько до нашого приїзду відфоткали без нашого дозволу і опублікували в мережі, що такі вже вони молодці.
Ми просили в якості хоча б якоїсь компенсації за таку співпрацю зробити чистку салона, так нам порахували втричі дорожчу вартість ніж на звичайних мийках.
Відфоткали з брудним салоном і опублікували)
Тому дуже раджу подумати, перед тим як починати довгу, нудну та дуже дороговартісну співпрацю з даною конторкою.
Анна Кравчук
03.05.2026
Дуже дуже дуже застерігаю вас не співпрацювати з цією «компанією», якщо її можна так назвати.
Вони багато вкладають в обгортку у вигляді офісу та реклами, а по факту, дурять клієнтів та працюють за схемою піраміди.
Тепер конкретніше.
Після того, як ви оплатите 600$ за їх «послуги» Вам підберуть авто, ви оплатите перший внесок, про вас, як про клієнта, забудуть.
Жодного разу їх «менеджери» не ініціювали контакт, навіть після того, як авто вже затримувалося більше ніж на 3 місяці.
Вони не виконали зобовʼязання по доставці авто, обіцяли 2-3 місяці, вже пройшло майже 10)
Свій «договір» вони складають максимально вигідно для себе, прописуючи терміни доставки як «орієнтовні», тобто фактично, якщо ваше авто затримається, ви не зможете апелювати пунктами про терміни доставки, бо вони є «орієнтовними»
Дуже багато можна писати про некомпетентність менеджерів, задача яких просто отримати гроші, про власників, в яких також така ж задача і які вам відверто замилюють очі, списуючи провину на всіх, окрім себе.
Але це відверта брехня, бо в тому, що люди не отримують свої авто винні лише власники цієї шарашкіної контори.
Вони отримують кошти від клієнтів, потім цими ж коштами перекривають борги і так по колу, тобто принцип піраміди.
Одним словом, в жодному разі не працюйте з ними.
Максим Янчук
03.05.2026
Не рекомендую компанію!
Замовляв у них автомобіль Audi, за документами та словами менеджера Влада – 2018 року. Саме він особисто запевняв мене в цьому і показував відповідні матеріали. У результаті після доставки виявилось, що авто фактично 2016 року. Тобто мені надали неправдиву інформацію, чим свідомо ввели в оману.
Після виявлення проблеми жодного реального бажання вирішити ситуацію я не побачив. Замість відповідальності – відмовки, перекладання вини та повне ігнорування. Я вважаю, що менеджер Влад працює нечесно, і саме через його «консультацію» я втратив час, гроші і довіру.
Категорично не рекомендую цю компанію. Якщо цінуєте свої нерви та кошти – шукайте інших. Не повторюйте моєї помилки.
Василь Лозовський
03.05.2026
Несерйозні люди в цій фірмі: обіцяють багато, не виконують і кошти не повертають. І це про менеджерів і про співвласника фірми!!! Думайте!
Wlad Murawicki
03.05.2026
Дуже активно обдзвонюють і намагаються навʼязати свої послуги, які я не замовляв. Іноді отримував дзвінки двічі на місяць, а сьогодні двічі за день.
Інші компанії в Київська область






























































































































































































