Магазини та офіси компанії
Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 83Д
Львівська область, м. Львів, вул. Зелена 39
Одеська область, вул. Маразліївська 64
Відгуки
Vlad
10.04.2026
Купував автомобіль на аукціоні Манхейм. Здивувався сумі аукціонного збору і після самостійного звернення на аукціон виявилося, що дані хлопці накинули зверху 1000$. Висновки робіть самі
Віталій Дакевич
10.04.2026
Не рекомендую дану компанію. Шахраї. Співпрацював з ними періодично приганяв авто для себе для друзів і знайомих. Пригнав біля 15 авто.Остання машина був ягуар епейс 2020 року. Авто не з дешевих. ПРИЇХАВ .. УВАГА!! ДВІЙНИК! Це абсурд. Взнали це на етапі постановки на облік. Тобто людина вклала купу грошей в ремонт і коли все було готове на етапі постановки на облік виявили що номер кузова зафарбований, під вікном і на шильдіку номер абсолютно іншого авто такої ж моделі . На вирішення проблеми тягли час перекидали з менеджера на менеджера. Чекав пів року вирішення. Нічого не вирішилось, авто людина розібрала на запчастини під реалізацію щоб хоть щось повернути. Намагався знайти компроміс, щоб хоч якось компенсувати кошти. Так як повної компенсації звісно не чекав бо там кругла сума. В результаті звели з якимось менеджером так розумію «рєшала» для «проблемних» грубо розмовляв накшталт - « НИКТО ВАМ НИЧЕГО НЕ ВЕРНЕТ» І різко пропала кудись толерантність і ділове мовлення яке було до того.. Питання як його розмитнили лишилося загадкою. Тому при виборі компанії для пригону авто ОБХОДЬТЕ ПОВЗ
Vasyl Semeniuk
10.04.2026
Не рекомендую , фірма рагулів!
Купляв через них два автомобілі і з кожним були нюанси.
Замовив тігуан , і не змогли нормально доставити!
На аукціоні було видно що автомобіль заправлений а саме пів бака палива , в процесі доставки до України паливо злили і в результаті накрився паливний насос!
Також при доставці пошкодили захист автомобіля!
Некомпетентні і просто халатне відношення!
Звернувся до них аргументовано стосовно відшкодування, однак нідочого не договорилися просто одні відмовки!
Гроші беруть, однак сервіс і контроль не забезпечують!
Внаслідок прийшлось витратити додаткові 300 доларів (
Другий автомобіль приїхав зі ще більшими проблемами, а саме пошкодили всі колеса!
На аукціоні видно що шини в порядку і накачані, а при доставці були вже спущені!
Коли доставили автомобіль в Україну то зразу прийшлося знімати колеса і везти на шиномонтаж як результат прийшлось прокататися диски бо були погнуті і шини не підлягають ремонту згідно огляду зрозуміло що на них просто хтось їздив коли вони були спущені!
Автомобіль з пробігом 6 тис км , шини були майже нові. Всі розумієте що нові шини 19 радіуса не дешевші. Відмовились навіть замінити на якісь інші шини.
Також в кращих традиціях фірми крадіжка компресора з автомобіля і зарядки!
Відповідь стандартна , ми не винуваті ітд
Як наслідок співпраці з ними знову більше 1000 доларів мінус!
Реально не рекомендую, пожалієте якщо почнете з ними співпрацювати!
Інші компанії в Київська область






























































































































































































