Незалежний сайт відгуків автомобільних компаній України

Dream Auto

Dream Auto - це амбіційна команда професіоналів, яка здійснює мрії клієнтів, дозволяючи прямо з дому купити автомобіль на іншому кінці світу і отримати його зареєстрованим «під ключ» в рідному місті. Наша мета - зробити покупку автомобіля простою та надійною. Щоб Ви як клієнт турбувалися лише про перегляд варіантів, а все інше ми візьмемо на себе. Наша місія - допомогти клієнту купити мрію. Купити Вам таку машину, щоб ви потім розповідали друзям у кого її замовили. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, в незалежності від його бюджету. Чи то 5000$ чи 55000$ - ми працюємо не на кількість, а на якість. Тому що купити одну машину одному клієнту це просто, а ось купити автівки ще і його рідним - завдяки особистій рекомендації - це вже досягнення.

Рейтинг 4 з 5

Залиште відгук

Магазини та офіси компанії
Львівська область, м. Львів, вул. Дорожна 58
Волинська область, м. Луцьк, просп. Відродження 29а
Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Мазепи 10
Відгуки

Оля Роздобудько

12.06.2026

Замовляли авто з США і залишилися вражені рівнем професіоналізму! Весь процес, від підбору до доставки, був максимально прозорим та організованим. Менеджери завжди на зв’язку, відповідали на всі питання, надавали докладні звіти про стан авто та етапи доставки. Особливо сподобалося, що компанія допомагає з розмитненням, документами та навіть ремонтом авто за необхідності. Машина прибула вчасно, у відмінному стані та за вигідною ціною.

В'ячеслав Пшоняк

12.06.2026

Купив через цю компанію Audi A6 C7. Ціна вийшла набагато дешевшою, ніж купувати в Україні. Машина прийшла без прихованих пошкоджень, усе відповідало звіту. Рекомендую!

Марина Овчаренко

12.06.2026

Компанія Drem Auto просто супер,підібрали авто зовсім за дарма в хорошому стані,та все бистро по часу,менеджери просто ідеал,на кожні питання відповідають без проблем..ну звісно без нюансів ні як,але дуже малі.Рекомендуватиму всім хто захоче авто з США.Дякую вам,хороших клієнтів.

Наталія Северин

12.06.2026

Ми звернулися в компанію Dream Auto перший раз, і були дуже приємно здивовані таким професійним підходом та суперовим ставленням до клієнтів. Дуже все сподобалось і головне авто нереально класне,і в ті терміни які нам обіцяли. Спеціалісти який нас вів з першого дня Микита просто супер. Це людина до якої хочеться звернутися ще багато разів. Компанія здивувала приємними подарунками і неочікуваною знижкою. З цією командою будемо міняти в подальшому житті всі авто 💋🥰😍❤️

Vanya Yaseniuk

12.06.2026

Радий що працював саме з компанію Dream Auto . Автомобілем максимально задоволений , та з економив немало коштів . Дякую працівникам за швидку та якісну роботу

Dana Izhevska

12.06.2026

Замовляла авто у цій компанії, підібрали все чітко в бюджет з мінімальними пошкодженнями, швидко доставили , рекомендую!!!

Вадим Усенко

12.06.2026

Хочу поділитися чудовим досвідом співпраці з компанією Dream Auto. Замовляв Mercedes із США, і хлопці повністю виправдали мої очікування. Весь процес — від підбору авто, перевірки, купівлі на аукціоні до доставки в Україну — був чітко організований, прозорий і без зайвого клопоту. Постійний зв’язок, звіти на кожному етапі, жодних прихованих платежів — це те, що дійсно заслуговує на довіру. Машина приїхала в ідеальному стані, саме така, як я хотів. Велике дякую команді Dream Auto за професіоналізм, чесність і увагу до деталей. Якщо ви шукаєте надійного партнера для покупки авто з Америки — сміливо звертайтесь до них! Рекомендую на всі 100%

Рома Гордиенко

12.06.2026

Доброго вечора. Зібравшись з думками вирішив написати відгук. Звернулись до хлопців з проханням підібрати авто. Спочатку було лячно, адже за послуги та сам підбір потрібно оплатити гарантійний платіж, але менеджери своєю роботою показали професіоналізм та якість. Максимально задоволені роботою менеджерів та логістів, які підбирали та супроводжували моє авто. Менеджер був на звʼязку весь час поки ми не знайшли ту САМУ машину. Дуже дякую за авто, та за чудовий сервіс

Фурик Михайло

12.06.2026

Почав співпрацю з компанією Дрім Авто близько двох місяців тому. Замовив автомобіль Hyundai Kona. Усе детально пояснили — як проходять торги, які можливі пошкодження та що потрібно для ремонту. Машиною залишився задоволений. Дякую команді за якісну роботу!

Артур Мусаєлян

12.06.2026

Привезли авто з США швидко та без пошкоджень. Машина повністю відповідає опису, сервіс на високому рівні. Рекомендую для тих, хто хоче надійно придбати авто з Америки.

Денис Кособура

12.06.2026

Замовляв автомобіль з США, все доставили точно в обумовлений термін. Машина у відмінному стані, документів повний пакет. Дуже задоволений сервісом і швидкістю роботи.

Олена

12.06.2026

Довго не наважувалась, але хлопці все пояснили, підібрали варіанти, оформили документи. Авто з США — тепер моє, і я в захваті!

Diana Kovalska

12.06.2026

Мій досвід придбання авто пройшов вдало. Команда Dream Auto постійно була на зв'язку та супроджувала мене, надаючи кваліфіковану консультацію. Отож, маю приємне враження від спілкування з молодою, ініціативною командою, котра тямить у своїй справі. Доставка відбувалась трішки довше ніж очікувалось і є декілька невеликих технічних моментів, але загалом задоволена співпрацею. Машина суперська, радіємо їй усією сім'єю. Збулась моя давня мрія. Рекомендую 😉
Відкрити фото

Marina Slavinska

12.06.2026

Чудова компанія – підтримували мене на кожному етапі. Оформили доставку прямо за адресою, менеджери завжди були на зв’язку. Рекомендую всім!

Василь Лопуляк

12.06.2026

Дякую Dream Auto співпрацю. Експлуатую автомобіль 6 місяців майже. Були деякі нюанси незначні, але в цілому автівкою задоволений. Персональна подяка п. Денису за підбір та придбання авто , п.Олександру за логістичний супровід. Компанії бажаю адекватних та вдячних клієнтів.

Ростислав Мандич

12.06.2026

Звернувся в DreamAuto і залишився дуже задоволений. Авто підібрали саме таке, як я хотів, все чітко і по справі. Renault Laguna приїхала в хорошому стані, повністю відповідала тому, що обговорювали. Окрема подяка Денису — він займався підбором авто і влучив точно в мої запити. Також велике дякую Василю — постійно був на звʼязку, супроводжував авто і тримав у курсі на кожному етапі. Співпрацею та авто реально задоволений. DreamAuto сміливо рекомендую всім, хто хоче спокійно купити авто і бути впевненим у результаті

Volodymyr Sentyk

12.06.2026

Дякую компанії Дрімавто за пригнане авто все сподобалось підбір та супровід автомобіля.

Ігор Попчук

12.06.2026

Рекомендую! Дякую компанії Dream Auto за виконану роботу. Автомобіль підібрали швидко і якісно, співпрацею з даною компанією задоволений. Окремо хочу подякувати Олександру і Василю, які безпосередньо займалися пошуком та доставкою авто. Отриманим авто задоволений.

Олег

12.06.2026

Звертався до DreamAuto — залишився задоволений. Хлопці допомогли підібрати саме те авто, яке шукав. Skoda Fabia приїхала в хорошому стані, все відповідало опису та попереднім домовленостям. Окремо хочу подякувати Володимиру, який займався підбором — врахував усі побажання і справді допоміг знайти гарний варіант. Також дякую Василю, логісту — завжди був на зв’язку, інформував про кожен етап доставки, це дуже заспокоювало. Загалом сервіс сподобався: без зайвих слів, усе чітко та по справі. Можу спокійно рекомендувати DreamAuto тим, хто хоче купити авто без клопоту і бути впевненим у результаті.

Сергей Гайдукевич

12.06.2026

Я замовляв Kia Sorento з Європи через компанію Dream Auto і залишився дуже задоволений результатом. З першого звернення відчув професійний підхід — мені детально пояснили весь процес, допомогли з вибором авто та врахували всі побажання. Окрема подяка логісту Ярославу, постійно був на зв’язку, оперативно реагував на всі питання.

Паша Макарук

12.06.2026

Співпрацею з цією компанією задоволений) Мені пригнали авто з США і весь шлях курірували менеджери Все якісно і чесно! Рекомендую цю компанію і сам в подальшому придбаю ще авто з “Dream avto”

Ігор Рижак

12.06.2026

Замовляв Tesla Model 3 через компанію Dream Auto і можу впевнено сказати, що залишився дуже задоволений співпрацею. Увесь процес — від підбору авто до його доставки — був чітко організований, без неприємних сюрпризів і з повним розумінням кожного етапу. Автомобіль приїхав у відмінному стані та повністю відповідав очікуванням. Окремо хочу відзначити логіста Ярослава — професіонал. Він постійно був на зв’язку, оперативно відповідав на всі запитання та супроводжував угоду на кожному етапі, що додавало впевненості та спокою. Дякую команді Dream Auto за якісний сервіс і відповідальний підхід.

Олег Пертак

12.06.2026

Загалом сервіс сподобався: без зайвих слів, усе чітко та по справі. Можу спокійно рекомендувати DreamAuto тим, хто хоче купити авто без клопоту і бути впевненим у результаті. Був нюанс в митній декларації але швидко вирішили!!!

Надія Петришко

12.06.2026

Звернулись в компанію Dream Auto з приводу придбання автомобіля з Європи. Авто підібрали гарне - Mitsubishi Lancer. З оформленням української реєстрації його не виникло жодних проблем. Була затримка в термінах доставки авто з Німеччини, але фаховість та людяність Олександра, який вів наш автомобіль, був завжди на зв'язку, та задоволення зараз від володіння Мitsubishi це компенсувало. На фото наш Lancer.

Валерий Шумило

12.06.2026

Дякую DreamAuto та всім,хто займався підбором ,оформленням та доставкою авто для мене,особливе дякую Олександру,який весь час був зі мною на зв'язку)Замовляв Renault Talisman,авто було доставлене через три тижні після звернення в компанію!авто в хорошому стані,я дуже задоволений робою!Компанії бажаю успіху !Рекомендую!

Andrew Galahad

12.06.2026

Сподобалось:зажди тримали звʼязок, підібрали авто по моєму бюджету, для військових є пільги і нормально потім можна поставити на облік, гарантійний платіж це нормально, бо без нього ніхто працювати не буде, це як завдаток, на аукціоні підібрали те що я і хотів, зараз машина постійно на ходу, щось ломається, щось ні, але це авто люди, якщо гарно за ним дивитись то можна їздити довго і надійно) Якщо ви хочете підібрати авто просто на ті гроші на які розраховуєте, то не забувайте що авто трохи прийдеться відновлювати а це +- ще 1500 $ . Буду рекомендувати друзям і ще замовляти буду авто через цю компанію, дякую вам хлопці і дівчата

Галина Савик

12.06.2026

Замовляла Hyundai e-Kona Select 2021 року через компанію Dream Auto і залишилася дуже задоволена всім процесом доставки. Від моменту вибору авто до отримання в Україні все проходило чітко, організовано та без зайвих хвилювань. Постійно отримувала інформацію про статус авто, терміни були дотримані, а сам автомобіль приїхав у відмінному стані та повністю відповідав опису Процес доставки був прозорий і зрозумілий на кожному етапі, що для мене було дуже важливо. Окремо дякую Василю — завжди був на зв’язку та допомагав по ходу оформлення

Vasa Kabula

12.06.2026

Дякую команді Дремавто з Тернополя а саме Ярославу за підбір авто та його повну перевірку і професійне ставлення до роботи.А також Олексійові за супровід авто з Америки в Україну.також зробили доставку мені до Білої Церкви.Я дуже задоволений авто Форд Ескейп 2015 рокуі навіть не очікував що по авто не буде проблем.Після огляду авто замінили один сайлентблок і задній датчик абсі це все До заміни масла ще 8000 км данні по пробігу співпадають.Я рекомендую команду Дремавто ,головне при підборі озвучте свої побажання по авто і вони з цим справляться.Ще раз дякую

Назар Богуміл

12.06.2026

Авто пригнали підібрали , на деякі помилки я повідомив сподіваюсь виправлять , в цілому машина в мене машиною задоволений

Олег Никитин

12.06.2026

Дякую компанії «Dream Auto» і особисто менеджеру з підбору авто Назарію та менеджеру супроводу Олександру за якісний підбір автомобіля Hunday Cona electric і супровід з усіма документами, дійсно порядне та дружнє відношення. Олександр повідомляв мене про всі етапи доставки, був завжди на звʼязку. Автомобіль доставили прямо до дому в гарному стані. Однозначно рекомендую компанію «Dream auto», хлопці професіонали, підберуть авто під ваші вимоги та бюджет.

Vlad Grudakov

12.06.2026

Дякую компанії за авто Машину підібрали чудову, особливо дякую Василю за роботу Рекомендую!!

Оля Солодка

12.06.2026

Отримали нашу малишку. Дуже задоволені
Відкрити фото

Александр Тищенко

12.06.2026

Замовляв доставку авто з Європи через Dream Auto — Skoda Octavia 1.6 TDI Elegance. Компанія спрацювала на відмінно. Окрема подяка менеджеру з підбору Денису — підібрав чудовий варіант, завжди був на зв’язку та професійно проконсультував. Також хочу відзначити менеджера з супроводу Василя — постійно інформував про всі етапи, швидко вирішував питання та забезпечив повний контроль доставки. Авто приїхало у відмінному стані, повністю відповідало опису з аукціону. Доставка пройшла спокійно та у терміни. Рекомендую Dream Auto всім, хто шукає авто !
Відкрити фото

Sergey Beregetckiy

12.06.2026

Замовляв Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D Instyle 4WD через Dream Auto — і це була суперспівпраця! Менеджер з підбору Ростислав миттєво знайшов класний варіант, усе чітко пояснив і тримав на зв’язку. Менеджер з супроводу Василь постійно інформував про кожен етап та відповідав на всі запитання— жодних нервів і жодних сюрпризів. Авто приїхало в хорошому стані, просто мрія! Дуже рекомендую Dream Auto — працюють чесно, швидко і з реально крутим сервісом!
Відкрити фото

Василий Болюк

12.06.2026

Замовляв Volkswagen Touran 1.6 FSI Trendline з Європи — і, чесно, це було прям вау! Менеджер Денис — той самий хлопець, який одразу розуміє, що ти хочеш. Без зайвих слів підібрав авто, пояснив нюанси й тримав зв’язок так, ніби це він чекає ту машину, а не я 😄 Логіст Василь — просто залізні нерви. Постійно на контролі, чіткі оновлення по дорозі, жодної паніки. Завдяки йому весь процес був спокійним і навіть трохи захопливим. Авто приїхало в класному стані, чисте, охайне — одразу зрозумів: не помилився з вибором команди. Справді рекомендую — працюють чесно, швидко й “по-людськи”. 🚗🔥
Відкрити фото

Наталья Зинкевич

12.06.2026

Замовила авто у Dremavto. Прийшлось поневрувати, но результат того вартий. Авто сподобалось. Окрема подяка логісту Олександру за підтримку.

Oleg Komonyuk

12.06.2026

Замовляв собі Volkswagen Touran 2.0 D з Європи. Хочу сказати, що все зробили як обіцяли - молоці. Інформували про підбір авто, скидали гарні варіанти з фото та комплектаціями для погодження. Підібрали авто по моїх параметрах та бюджету. По прибуттю автомобіля по моєму бажанню провели ТО по заміні мастил та фільтрів Автомобіль сподобався в хорошому стані. З площадки забирав сам, також можуть зробити адресну доставку. Хочу подякувати всій команді DreamAuto за співпрацю, в першу чергу Василю, Олександру, Максиму та побажати гарних продажів. Буду рекомендувати для знайомих.

Дмитро Лисий

12.06.2026

Дякую за гарне авто , все як і домовлялись навіть краще,. Рекомендую !
Відкрити фото

Andrii Petryk

12.06.2026

Користувався послугами даної компанії, оплатив додаткову страховку для транспортування і завантаження авто, авто прийшло з пошкодженими задніми амортизаторами зі слідами від навантажувача. Компанія відшкодували заміну цих амортизаторів. Дякую за співпрацю!
Відкрити фото

Катя Шкуренко

12.06.2026

Довго шукала машину з певними характеристиками. У Тернополі це було нереально знайти самій, тому звернулася в Дрім авто за рекомендацією друга. Підібрали атво з Америки приблизно за тиждень часу, при тому що я шукала самостійно два місяці. Всі мої побажання виконали, авто доставили швидко, усі процеси були максимально комфортними завдяки менеджерам Роману та Олександру. Щиро дякую Вам за роботу та однозначно рекомендую компанію усім, хто планує купити хорошу машину.

Руслана Бринь

12.06.2026

Хороший сервіс та нідійність. Замовляли авто через Dream Auto і не пошкодували! Підбором займався досвідчений менеджер, розповідав все і навіть більше по кожній машині, одразу видно професійний підхід. Отримали авто помите та відремонтоване! Дякуємо компанії та рекомендуємо тим, хто шукає надійних людей для пібору!

Светлана Черкасская

12.06.2026

Хочу висловити велику вдячність компанії за підбір такого гарного авто! Після доставки авто в Україну ми отримали його в кращому стані, ніж було на фото з аукціону. Дякую за сервіс, співпрацею задоволені, однозначно рекомендуємо.

Татьяна Андриенко

12.06.2026

Порекомендували компанію Дрім Авто мої знайомі, і я на 100% задоволена. Доставили в обговорені терміни, все чітко та без зайвих проблем. Професійний підхід менеджера з підбору авто та супроводу. Тепер і я з упевненістю можу рекомендувати компанію — ви не пошкодуєте!

Володимир Підосинський

12.06.2026

Я військовий, і для мене було дуже важливо, щоб усе пройшло швидко, чесно та без зайвих ризиків. Замовляв авто через Dream Auto — від першої консультації до отримання машини все було організовано на високому рівні. Команда постійно була на зв’язку, допомагала з підбором, детально пояснювала кожен етап та супроводжувала до моменту передачі ключів. Авто повністю відповідало опису та очікуванням. Жодних «сюрпризів» — усе прозоро й професійно. Особливо вдячний за людське ставлення та розуміння моєї ситуації. Рекомендую Dream Auto всім, хто хоче безпечно та комфортно пригнати авто. Дякую за якісний сервіс і підтримку!

Коля Стрілецький

12.06.2026

Хочу подякувати колективу за підбір та супровід авто, чудова робота менеджерів та логістів. Швидко найшли авто під потреби та бюджет, при огляді на місці, авто повністю відповідало стану про який було заявлено. В майбутньому якщо знову буде потрібно авто, знову звернусь до них.
Відкрити фото

Зоя Іванюк

12.06.2026

Дякую за чудову співпрацю компанії "Dream Auto" м. Тернопіль. Авто приїхало в тому стані яке було на фото. Відповідь від команди була швидкою, консультацію надавали ефективну, відповідали на усі запитання які цікавили нас. Дякую команді, яка займалася нашою машиною, а саме Володимир який швидко знайшов і виграв автомобіль який ми обрали, та Олександру який супроводжував з моменту покупки та до моменту видачі авто з майданчика. Також Ярославу за супровід авто до митниці Щиро дякуємо усім за співпрацю. Мирного неба усім нам.

Ольга

12.06.2026

Отримала позитивний досвід співпраці з Dream Auto. Вирішили з чоловіком оновити наше авто та підібрати для себе Volkswagen Passat B8. Так вийшло, що повністю комунікація з менеджером та логістом були на мені. Хлопці молодці, пояснювали для мене все доступно та підібрали класне авто з Європи в наш бюджет. Доставили швидко, за що дякую логістам. Хотіли з чоловіком забрати своїм ходом, тому перед отриманням замінили масла та фільтра. Ми дуже задоволені машиною, за наступним авто тепер знаємо куди звертатися!

Олександр Шинкарук

12.06.2026

Дуже задоволений підбором авто форд ескейп! Сподобалася робота компанії, а саме чісткість на кожному етапі співпраці. Хлопці не пропонують зайвого - все чесно та відкрито. Дякую за вашу роботу.

Володимир Маріщак

12.06.2026

Нормальна Компанія все як обіцяли так і зробили дякую Менеджеру Василю,Микиті,Бош авто Максиму,Владиславу

Александр Талонец

12.06.2026

Авто в гарному стані. Покупкою задоволений. Дякую команді за виконану роботу.
Відкрити фото

Валерій Дідик

12.06.2026

Дрім Авто відпрацювали на тверду 4 з 5.

Сергей Величко

12.06.2026

Рік тому замовив в Дрім авто підібрати авто Пежо 308,авто отримав в стислий термін,все зробили на професійному рівні мені залишалось тільки поставити на облік,особлива подяка менеджеру Денису та логісту Василю які контролювали процес і завжди були на зв'язку,співпрацьою задоволений і другим людям рекомендую цю компанію.

Alexey Kolesnikov

12.06.2026

Добрий день!Замовив собі авто у DreamAuto у лютому і вже у травні забрав. Я точно знав , що хотів і компанія допомогла обрати гарний варіант, комплектацію. Автівка у непоганому стані.Все працює справно. Дякую!

Андрей Пономаренко

12.06.2026

Сьогодні отримав авто, Grand Scenic 3. До того як гнати авто до дому був дуже злий на них, довго чекав і нервував с цього приводу, різні думки були. Хлопці на всіх етапах були на зв'язку, якщо не брали трубку то згодом перезванювали. Раджу хлопцям казати як є про затримки пригону та реальні сроки видачі . Автомобілем задоволений та повною документацією для постановки на облік. Дякую.

Мороз Богдан

12.06.2026

Все супер, хлопці зробили все швидко. Машину доставили в найкоротші сроки. Рекомендую Тернопіль,Львів,Луцьк. Дякую вам за найкращу роботу
Відкрити фото

Коваль Володимир

12.06.2026

Дякую за машину.Авто дуже гарне.При отриманні хлопці допомогли усунути деякі незручності, всі документи були готові.Все було б добре, але...Побажаю вам налагодити логістику, бо дуже довго чекали.Зв'язок з клієнтами під час доставки від логистів бажає кращого.А взагалі, я залишився задоволеним від результату та виконання технічного завдання по підбору авто.Можу рекомендувати "Дрим авто".
Відкрити фото

Микола

12.06.2026

Молодці, люди працюють професійно, раджу скористатися послугами, вдячний за підхід і порозуміння, дякую.
Відкрити фото

Олександр

12.06.2026

Дякую компанії за пригон авто. Особливо Владиславу і Ярославу.
Відкрити фото

Володимир

12.06.2026

Сьогодні отримав авто від Dream Aвто. Супровід непоганий,на зв'язок виходили постійно,авто отримав швидко.В цілому задоволений.Рекомендую.
Відкрити фото

Олексій

12.06.2026

Машина супер, Владислав як менеджер з видачі авто супер, робота компанії цілком, задоволений.
Відкрити фото

Олена

12.06.2026

Щиро дякую команді Dream Avto, за професіоналізм, уважність і турботу про клієнта.Ви допомогли підібрати саме той автомобіль, про який я мріяла, врахувавши всі мої побажання. Окрема подяка за бездоганний стан авто та підготовку- воно виглядає просто як нове.Було дуже приємно відчувати вашу підтримку, на кожному етапі.Успіхів Вам і багато вдячних клієнтів.
Відкрити фото

Сергій

12.06.2026

Вже купував у вас машину Hyndai tucson, зараз придбав opel antara, досить непогано авто, дуже задоволений. Буду рекомендувати вас
Відкрити фото

Світлана

12.06.2026

Дякую "dream auto" за підбір авто.Уважно вислухали мої запити і вибрали те що треба.Машиною задоволена.Кожен менеджер знає свою роботу і завжди на зв'язку.На всі питання отримувала вчасно відповідь.Бажаю Вам процвітання та щедрих клієнтів.
Відкрити фото

Павло

12.06.2026

Замовляв Audi A6 через DreamAuto. Все пройшло чітко та без проблем. Машиною дуже задоволений, сервіс на високому рівні. Дякую команді за професійну роботу та підтримку на всіх етапах. Рекомендую! 🚘👍
Відкрити фото

Микола

12.06.2026

Звернувся в компанію, дуже задоволений роботою менеджерів і логістів, окремо подяка Микиті, чоловік слова і просто добра людина. Бажаю компанії успіху і багато клаєнтів
Відкрити фото

Степан

12.06.2026

Обрали компанію Dream Auto за схвальними відгуками знайомих. Купили Citroen C4 Grand Picasso 201 0 року. Авто приїхало в задовільному стані, загалом задоволені покупкою. Рекомендую!
Відкрити фото

Роман

12.06.2026

Враження хороші рекомендую побратимам.
Відкрити фото

Ігор

12.06.2026

В компанії Dream auto працюють справжні фахівці, я дуже вдячний їм за підібраний та доставлений в короткий як для військового часу термін мій автомобіль Audi Q3. Висловлюю працівникам компанії велику подяку та пропоную всім хто має сумніви звертатись до Dream auto. Тут працюють хороші спеціалісти які допоможуть вам якісно та вигідно придбати вашу мрію
Відкрити фото

Віталій

12.06.2026

Гарна робота Dream Auto, дякую хлопцям за гарне авто,завжди були на зв'язку Рекомендую
Відкрити фото

Андрей

12.06.2026

Я даже не знаю, почему выбрал вас. Так подвернулось. Выбрал Honda CR-V 1.6 DTEC Elegance 4WD на МКП. Впечатление хорошее. Да, я бы посоветовал бы вас друзьям.
Відкрити фото

Ярослав

12.06.2026

Замовляв у хлопців мазду з Європи, комунікація на найвищому рівні, так вийшло, що військовий і авто стало не актуальним, так як кошти стали потрібні, скинув суму за авто та за послуги. Пояснив ситуацію увійшли в положення кошти повернули, майже всю суму, крім послуг підбору, а так все ок, дуже задоволений, що вирішили ситуацію рекомендую 100%, особлива подяка менеджеру Микиті👍👍👍👍👍👍

Євген

12.06.2026

Обрав вас з надією придбання якісного авто. Придбав Audi a4 b8 2.0 Quattro s-line 2016 Авто на купівлю обрали швидко. Автомобіль поводиться впевнено, двигун працює тихо. Угода пройшла швидко, допомогли з усіма документами. Загалом купівлею авто задоволені.

Андрій

12.06.2026

Брав у хлопців собі шевроле, співпрацювали півтора місяці, привезли мені гарну бадьору машинку, дякую компанії
Відкрити фото

Олександр

12.06.2026

Замовляв доставку авто з Європи через Dream Auto — Nissan Qashqai Компанія дуже відповідально поставилась до підбору машини. Окрема подяка менеджеру з підбору Нікіті— який підібрав чудовий варіант, завжди був на зв’язку та професійно проконсультував по всіх інтересуючи мене питань. Також хочу відзначити менеджера з супроводу Василя — постійно дзвонив і інформував мене про всі етапи розвитку оформлення, швидко вирішував питання та забезпечив повний контроль доставки. А також дякую Владиславу за повне супроводження з документами і перегоном машини в Україну. Машина приїхала у відмінному стані, повністю відповідає описує з фото і відео пересилки з аукціону. Рекомендую всім Dream Auto звертайтесь не пожалкуєте.
Відкрити фото

Андрій

12.06.2026

Дякую компанії DREAM AUTO за співпрацю,швидко підібрали і привезли авто.
Відкрити фото

Віталій

12.06.2026

Часто бачив рекламу, цікавився для себе автомобілем, вирішив звернутись до Дрім авто. Придбав те що й хотів, Пежо 5008. Покупкою задоволений, дякую всім, хто зі мною співпрацював!
Відкрити фото

Роман

12.06.2026

Бажаю здоров'я, придбав авто у вас за порадою побратима Сікори та посестри Відьми. Давно мріяв оновити машину, тож після консультації з Ярославом мій вибір зупинився на Volkswagen Golf 4. Адже це авто саме для мене як ветерана з особливими потребами найкраще по комплектації. Далі наша співпраця продовжилася уже з Олександром та перевізником Романом. Всі дуже активно допомагали мені крокувати до моєї мрії. І 6 травня 2026 року я отримав Мрію. Мрію яка зветься автомобіль. Я в захваті від ставлення, профеналізму та швидкості праці усіх менеджерів. Ви найкращі, я рекомендуватиму вас всім хто має мрію з назвою авто. Адже ви чарівники які втілюють її в життя.

Микита

12.06.2026

Звернувся в компанію за підбором авто, розглядав VAG групу. Підібрали А6С7 3.0 бензин з пробігом в 26000 ml (нове авто). Співпраця була на вищому рівні, авто приїхало вчасно, мої очікування компанія виправдала на 200%, авто стало з вигодою в 6000$. Авто в власності більше року, він код прикріпляю WAUFGAFC0GN116970. Тому ХТО вагається звертатись чи ні, не слухайте нікого і приймайте вірні рішення!
Відкрити фото

Володимир

12.06.2026

Нормальна компанія, все як обіцяли так і зробили дякую менеджеру Василю, Микиті, Бош сервіс Максиму, авто доставили, обслужили, все супер!
Відкрити фото

Олександр

12.06.2026

Авто в гарному стані. Покупкою задоволений. Дякую команді за виконану роботу.

Олександр

12.06.2026

Дякую компанії Dream Auto за хороше авто. Менеджер Роман підібрав дійсно хороше авто, за всіма побажаннями Також дуже задоволений супроводом, велика подяка Василю що все чудово роз'яснив та пояснив на всіх етапах доставки авто. Авто дуже задоволений, практично ідеальний стан не зважаючи на те що авто 2005 року. Всім рекомендую !!!
Відкрити фото

Дмитро

12.06.2026

Дуже задоволений автомобілем і підбором ) все дуже швидко та прозоро ) звертайтесь і вам однозначно допоможуть у виборі автомобіля)))) хто вагається купляти авто з за кордону то можете без вагань звертатись до хлопців, зроблять все в ліпшому вигляді ))

Анатолій

12.06.2026

Хлопці молодці, допомогли здійснити мрію, три роки мрія про покуаку форда ескейпа. Менеджер знайщов гарне авто в максимальній комплектації, всі побажання також врахував. Особлива вдячність супроводу Василю, завжди був на зв'язку та заспокоював, також допоміг з постановкою на облік, дуже хороша людина. Авто максимально задоволений, всім рекомендую цю компанію!

Назар

12.06.2026

Citroen C5 Дякую компанії за доставку авто, завжди бути на звʼязку, пояснювали всі нюанси та відповідали на запитання. Процес підбору і покупки пройшов досить прозоро - надавали фото, відео та звіти по автомобілю. Доставка зайняла обумовлений термін, без неприємних сюрпризів. Авто приїхало в тому стані, який і очікували.

Наталія

12.06.2026

Вітаю!!!хочу подякувати сотрудникам DreamAuto за свій Golf5, автівка прийшла у гарному стані, покупкою задоволена на 100%!!рекомендую...

Олег

12.06.2026

Найкращий сервіс, все дуже швидко зробили підібрали авто та підготовили документи та ще й зробили авто, рекомендую!

Христина

12.06.2026

Хочу подякувати компанії Dream Auto за допомогу у доставці мого авто , також за підхід до клієнтів і вирішення ситуації. У процесі співпраці виникли певні нюанси, але дуже цінно що компанія поставилась з розумінням Моє звернення розглянули та допомогли знайти рішення за що я вдячна. Видно що компанія дійсно бере на себе відповідальність В цілому залишились позитивні враження. Дякую за відповідальність і людяність! Окреме дякую керівнику Сергію за компетентність та професіоналізм в роботі

Дмитро

02.05.2026

Рік тому замовляв у них авто. Окреслив свій бюджет в підсумку виявилось, що вийшов за бюджет приблизно на 1000 доларів. Так мало того, авто взагалі в мінімальний комплектації, навіть без кондиціонера! При тому, що до початку торгів мені ніхто не сказав, що це мінімальна комплектація і там немає кондиціонера! Просто тупо впихнули. Ще й з гнилими порогами. І за цю суму, що я витратив я би міг придбати тут набагато краще авто з кліматом. Тепер я не можу продати її навіть в приблизній сумі. Заробляють на людях як можуть. Не звязуйтесь!

Богдан Дзеблюк

29.03.2026

Пишу реальний відгук клієнта цієї компанії, а не те сміття, яке понаписували співробітники. Замовляв машину майже півроку тому, коли вони ще працювали у Тернополі. Рекомендую там читати відгуки, бо у Луцьку вони тільки відкрилися (вже до речі закриті у Тернополі). Отож: 1. Бюджет, про який домовлялися спочатку, і який був в кінці, відрізнявся на 1000$. На кожному етапі десь додавалося по 100–200$. 2. Мали привезти у Львів, а привезли у Тернопіль — мусив їхати самотужки забирати. 3. Після того, як привезли, вискочила купа помилок. Провели діагностику на своєму СТО — не сказали про проблему з турбіною, яку потрібно було замінити. 4. Через кілька місяців виявили гнилі пороги, які були ретельно замасковані. Що я отримав на виході: машину за ціну, яка вища за ринкову, і на ремонт якої ще потрібно витратити до 2000$. Моя особиста думка про компанію: шарашкіна контора, яка відкривається на кілька місяців у якомусь місті, щоб швидко заробити, поки люди не зрозуміють правди. Думаю, таким чином вони будуть освоювати всі великі міста. У жодному разі не рекомендую, а висновки робіть самі.

Петро Пригодюк

29.03.2026

Купився на їхню рекламу на сайті, бо там був каталог автомобілів з ціною, яка значно нижча нашого ринку, думав, що так і є. Заплатив завдаток, і почав співпрацю. Як виявилось варіанти пропонували значно дорожче нашого ринку, а деякі взагалі були в недоброму стані. Підбір проходив під тиском (прям наполягали на покупці кожного авто), змінив менеджера, який казав, що поверне завдаток, якщо мені не підійде їхня робота. Через декілька днів я вирішив завершити співпрацю з ними, а завдаток залишився в них (добре, що це було 250$, а не 500), але краще вже їм лишити ці гроші, ніж влетіти на ще більші з їхніми «класними варіантами»

Zorianа Melnychenko

29.03.2026

Не рекомендую. Знайшла їх через інсту. На старті все було красиво: менеджер дуже впевнений, розказував, що підібрати мені авто — це взагалі не проблема. Я хотіла Tiguan від 2012 року, білий, шкіра, дизель, не битий, у стані сів і поїхав. Не знала чи це реально в мій бюджет, до 10 000$ “під ключ”, але мене переконали, що це геть без проблем. По факту: — вийшло 10 500$ + ремонт ходової на їхньому сто вже не памʼятаю скільки. — через два місяці машина стала посеред дороги. Результат — 150 000 грн на ремонт двигуна — і ще треба вкладати в ходову, бо там теж пічаль. Сподіваюся що мені дійсно замінювали запчастини, а не впихнули в багажник зі складу «типу старі мої». Моя помилка, що я повірила у все і не поїхала одразу на постійне своє сто і не перевірила все. Терміни — це окрема історія. Аукціон виграли десь 19 травня, машину я отримала десь 26 жовтня. Обіцяли 1–2 місяці. Вийшло більше 5. І найсмішніше — мене про затримки ніхто не попереджав. Я сама постійно писала і дзвонила. Відповіді — максимально розмиті або взагалі ігнор. Коли я хотіла розібратися чому більша сума і просила чеки, сказали щось типу: “не оплатите — не заберете авто”. Тепер саме цікаве — стан машини. По фото і звітах все виглядало ок. По факту я отримала: — вмʼятини і подряпини — не працює люк — ручнік залитий кавою — салон брудний, сміття, чужі речі під сидіннями — машину навіть не помили перед тим як віддати — навіть килимків нема По технічці взагалі окрема історія: — витік масла аж до заднього мосту — витік антифризу — неробочі заслонки — і по факту закипівший, “вбитий” двигун В результаті — капремонт мотора на ~150 000 грн. І ще один момент, який мене просто добив: Мені сказали, що поміняли масло, зробили ходову і гуляй душа. Просто поміняйте грм через 30 тисяч і сходіть до електрика збити чеки, які висвічуються. Я повірила і не перевіряла. Я відʼїздила на ній 2 місяці і відтоді вона стоїть на сто. По комплектації і очікуванням теж мимо: Після внесення першої оплати вже дізналася, що авто буде на бензі з базовою комплектацією. Ну, тобто навіть парктроніків елементарних немає. Я вмію паркуватися по дзеркалах, але я ж це бояха озвучувала в побажаннях! З усього, що я просила, співпало тільки: — Tiguan — автомат — шкіряний салон Все. По документах: Коли піднялась ціна розмитнення, я попросила розпис витрат — не дали. Дали вже при отриманні, у вигляді якоїсь бумажки, яка виглядає як “намалювали на коліні”. Ще окремий прикол — зі способами оплати: пропонували відправити кошти у книжечці через нову пошту або що приїде якийсь мужчинка і забере (при тому що вони в Тернополі, а я в Києві). Машину забирала сама в Тернополі, хоча розказували про якийсь офіс в Києві. По факту: — комунікації нуль — відповідальності нуль — авто зовсім не в тому стані, який обіцяли Я отримала не машину, а постійну проблему. Є й моя провина. Я вперше замовляла авто з США (і вже востаннє) і не вивчила детально питання. Повелась на гарні слова менеджера. Але вже настільки впарили безполєзний шмат заліза, що я такого просто навіть і очікувати не могла. Категорично не рекомендую.

Irina

29.03.2026

До оплати — все красиво, після — інтерес до клієнта різко зникає, розмиті відповіді або ігнор. Результат не відповідає очікуванням. Будьте готові до гарноі зовні і мертвої всередині машини.

Александр Железнов

29.03.2026

Не компанія, а одне о*ко. Поки не скинув гроші, то й без мила в сраку лізуть, а як заплатив, на все добре, до побачення. Що стосується машини, то в двох словах: труп з намальованими губами, тільки ззовні +- нормально, а щоб хоч пилососом махнути в салоні, забудьте. Про технічний стан я взагалі мовчу. Комунікація з клієнтом у них на такому рівні, що навіть можна повчитись, як правильно посилати клієнта. Якщо вам скучно жити і хочеться пройти шлях самурая, то вам сюди.

makemyworld

29.03.2026

Максимально негативні враження від співпраці з цією фірмою.Після такого досвіду навряд чи наважусь на ще один такий пригін авто

Марія Кушпетовська

29.03.2026

Не рекомендую пригнали не авто, а купу металобрухту, та ще й за ремонт взяли величезні гроші, а по факту нічого не зробили.

Альона Колядич

29.03.2026

Коли шукаєш авто, компанія справляє гарне враження: швидко знайдуть, розкажуть про все, пообіцяють найкраще, доставку за 2–3 тижні. Але після першого платежу їхня активність відразу падає, все «завтра», і доставка затягується до 2 місяців, ще багато нюансів. Тож якщо у вас є час і нерви, можна працювати з ними, але якщо автомобіль потрібен швидко, це не найкращий варіант. Також має бути відповідальність за слова.

Pasha Bro

29.03.2026

Замовляв авто з Італії. Ціна авто вийшла на 3000$ більша за ринок в Україні. Окрім цього, воно вже стоїть 3 місяці на ремонті, і вкладено більше 1500$. Вся машина фарбована, датчики (світла, дощ, передній радар, парктроніки та сліпих зон) не працюють, ходової немає, салон у жахливому стані, панорама не працює. І за це я віддав 15000$? Ще й у салоні вода стоїть у підлозі. Проблеми були і з постановкою на облік.
Відкрити фото

Міша Побігушко

29.03.2026

Компанія могла б бути нормальною, якби не повна безвідповідальність та непрофесіоналізм менеджерів. Такий підхід точно не заслуговує довіри. Не рекомендую.. Якщо цінуєте свої кошти і безпеку — звертайтесь до інших фахівців.

SWAT tm

29.03.2026

Не задоволений взагалі, сказали стане під ключ 9800+- без урахування ремонту, Стала в 11к$ + ремонт 1000$ ціна вийшла 12к$, в Україні ринок 9к$-14к$, та щей збрихали що хороша комплектація(хороша настільки що навіть підсвітки в бардачку немає) , чекав 5 місяців НЕ РАДЖУ

Яна Ястремская

29.03.2026

Остерігайтесь співпраці з DreamAuto м. Тернопіль. Угода не була завершена, так як знайшли авто в іншому місці. Незважаючи на відсутність фактично наданих послуг, компанія відмовилась повернути завдаток без жодних вагомих підстав, натомість попросила фото та документи вже придбаного авто в іншому місці. Для чого? Такі дії свідчать про недобросовісну практику ведення бізнесу та можуть кваліфікуватися як неправомірне збагачення. Не рекомендую взагалі !!!!

Артем Поліщук

29.03.2026

Доброго дня. Не рекомендую, брехуни. Чотирьохетапної перевірки в них немає. Авто приїхало з Франції з подряпаним капотом. Про подряпаний капот менеджер ні слова не сказав, тільки запевняв, що авто справне. Авто їхало з Франції місяць. Розмитнення порахували одне, а по факту заплатив на 200 євро більше. Після передачі авто, піднявши капот, помітив масло під клапанною кришкою, моторний відсік весь у павутині та голках з-під ялини. Салон ніхто толком не прибирав, хоч обіцяли, тільки пахучку прикріпили. Через пару днів після того, як забрав авто, вийшло з ладу сцеплення і КПП. Про яку чотирьохетапну перевірку можна говорити? Після дощу в дверях збирається вода. Провірили машину в CarVertical, і вистачить.

Вадим Кравчук

29.03.2026

Сама погана кантора! Авто йшло довго! Прийшло авто з пошкодженою коробкою АКПП, хоча говорилось що все ок. Ціна збільшилась. Менеджера лайно...

Irina Alehina

29.03.2026

Не рекомендую. Одна зірка і то багато. 100% помилка звернення до цієї "компанії", це шахраї.Готуйтесь до того, що вам постійно прийдеться робити запис розмов зі всіма менеджерами, вони все перекручують, брешуть, наговорюють те чого не було. Тобто, домовленості будуть одні, вони зроблять по іншому і скажуть що так домовлялись. Замовляла в них авто, і можу детально, обґрунтовано і аргументовано все розказати. Витратила велику суму, і не хочу їздити на цьому авто. Бо поки воно доїхало до мене, я витратила купу часу і нервів. І то що вони напишуть під моїм відгуком, то є чиста брехня. Вони так роблять завжди!

Оксана Карпус

29.03.2026

Все, що вам казатимуть і пропонуватимуть у цій компанії, брехня. Єдине, що вони вміють, це витягувати гроші. Врешті-решт авто вам обійдеться у тій же ціні, що на вторинному ринку, плюс купа нервів. Олександр взагалі жах. Місяць міняв пробите колесо і тиждень надсилав тимчасовий номер, щоб оформити страховку і мати можливість приїхати та забрати машину. Про стан авто я вже не кажу, ніхто його не перевіряв, як обіцяли. Ці муки ще попереду. Не рекомендую цю так звану "фірму".

Олексій Анохін

29.03.2026

Бажаю міцного здоров’я. Хочу поділитися своїм досвідом співпраці. НІКОМУ НЕ РАДЖУ — ВСІ ВОНИ БРЕХУНИ. Спочатку розказують так гарно, що тільки б ти дав перших 500$, і ти вже їхній клієнт. Спочатку все описували красиво, але після оплати почали міняти умови: то у них менеджер звільнився, то захворів, то ще щось. Я озвучив бюджет і конкретне авто, ніби все було добре, але по факту почали пропонувати інші авто. Я кажу, що мій бюджет, а вони відповідають, що таку автівку за такою ціною привезти нереально. Я в ступорі, питаю, як же ви казали, що привезете, а вони кажуть, що це реклама, щоб заманити клієнта. Кантора ганьба, і за свої слова вони не відповідають. Найогидніше, що вони брешуть в очі і потім змінюють правила. Авто мені привезли, я його забрав, але обіцяні документи не дали і сказали, що не зроблять. Після цього я почав писати відгуки на їхній сайт — правду про те, що сталося, а що ви думаєте? Директор почав мені телефонувати і погрожувати, ніби я пишу неправду і вони подадуть на мене в суд. Тому не раджу цю компанію, особливо військовим. Не витрачайте свій час і нерви на брехунів, шукайте достойну компанію для купівлі авто.

Влад Яловий

29.03.2026

Не рекомендую цю фірму нікому. Придбали автомобіль через цю компанію, при підборі авто було вказано, що потрібно підібрати на повному ходу. При привезенні в Україну виявилося, що авто несправне і має цілу гору проблем з безпекою. А тепер вони доводять, що на аукціоні було вказано, що авто технічно несправне, і відмовляються брати за це відповідальність.

Сергій Казновецький

29.03.2026

Компанія побудована на брехні та обмані, зацікавлена лише у ваших грошах. Замовляв у них авто із США. На початку менеджер запевняв, що термін буде 2–3 місяці, насправді вийшло 4, а в договорі вони вказують до 6 місяців. При виборі авто менеджер постійно тисне, щоб швидко приймати рішення, та хвалить будь-яке авто, лише б ви скоріше обрали. Після оплати всіх платежів компанія ніби зникає, логісти постійно годують обіцянками, ігнорують і нічого не знають про ваше авто. При виборі авто менеджер запевняв, що все перевірено, що авто не мало інших ДТП, хоча при приїзді виявилося ще одне ДТП крім заявленого та скручений пробіг.

Виталий Виценко

29.03.2026

Не раджу зв’язуватись з даною компанією. Кидають навіть військових. Авто пригнали з переднім приводом замість повного, хоча я попереджав, що авто буде їхати на Покровський напрямок. Коротше, ТЦК на них немає, бо хотілося б побачити, як вони на ньому проїдуть.

Діма Кузьменко

29.03.2026

Нікому не раджу звʼязуватись із ними!!! Оминайте стороною якщо вам потрібен хороший і якісний підбір, якщо ви цінуєте свої нерви, кошти і час, краще зверніться до іншої компанії!!! Замовляв у цій компанії авто з Європи і це був максимально поганий, брехливий підбір і сервіс її цієї кантори. Підбір авто робили в бюджеті 10000$ головними критеріями було технічно справне авто, із чесним пробігом і без ДТП. Підібрали авто в Європі VOLVO V60 менеджер запевняв що авто в чудовому технічному стані, сказали лише про незначні пошкодження по кузову і прорахував що якраз підходить в мій бюджет +- 500$, встановили час доставки автомобіля в Україну в районі 3х тижнів, а по факту після всіх оплат авто ціна вийшла на 1600$ дорощим (як вони рахували не відомо), авто привезли на 2 тижні із запізненням, і про затримку ніхто не повідомляв поки сам не подзвониш, автомобіль виявився технічно не справним, як я його забирав був по сторонній звук у щеплення на що мені на місці ніхто не дав ніякої відповіді і пояснення, а вже проїхавши всього лише 900км на автомобілі довелося міняти весь комплект щеплення із маховиком, авто виявилось фарбованим в 2х місцях про що також ніхто не повідомив. На все це вони сказали що ми розповіли все що знали, і виходить що нормального підбору і огляду автомобіля як вони обіцяли на початку ніхто і не робив. Вже на площадці де стояло авто працівники цієї кантора причепила свої рамки для номерів просто на саморізи де попало закрутивши їх у кузов хотя на авто я є штатні місця для кріплення, на що вони також не признали свою вину. Як результат значно переплачені кошти за авто втрачені нерви і час.

Вікторія Низенко

29.03.2026

Увага!Увага! В соціальних.мережах вони видаляють відгуки Хочу залишити відгук на цю «надійну, гарну,чесну компанію». Перше, що хочеться відмітити - їх фраза «авто під ключ» не відповідає дійсності. Ніхто не дивиться на ті авто після пригону. Так, вони завели, проїхали , але всередину ніхто не дивиться. Навіть не змогли організувати мийку авто. Замовила я авто( KIA OPTIMA 2,4 2015 року), толком в машинах не розбираюся і вони це зрозуміли, бо підсунули реального кота у мішку. Фото авто і пошкодження з аукціонного сайту відповідали дійсності, але в авто не змінювалося мастило, що потягнуло за собою великі проблеми з двигуном, які призвели до його капітального ремонту 😢. Думаю кожен знає скільки це коштує на даний момент. Якби в компанії були професіонали, то вони б зразу з документів зрозуміли, що там великий проміжок між замінами мастил. Я думаю змовчали спеціально, типу жінка дурна, не зрозуміла, повелася, гроші заплатила, а далі її проблеми. Як їм треба було напарити авто, то вони дзвонили кожен день, по декілька разів, а коли його вже було викуплено, то я тільки їм постійно дзвонила і випитувала коли ж буде авто, бо строки також були не ті, які вказували на початку. Читаю зараз відгуки і розумію, що багато в них таких, як я. Що є сумною статистикою. Шановні менеджери Dream Auto сподіваюсь, що за ваші махінації у вас в житті все добре, спите ви спокійно і не переживаєте де ж взяти гроші додатково на ремонт авто, що складають половину його вартості. Для мене досі не зрозуміло, як вас носить земля? Шановні клієнти даної фірми, поки ви не сплатили за авто, біжіть якнайшвидше, бо попадете на великі гроші, як і я та багато інших людей. Нікому не рекомендую взагалі звʼязуватися з ними

Artur

29.03.2026

чергові бариги, обіцяли перевірену машину, а привезли автохлам, машина глухне на рівному місці, та ще й по грошах дорожче, ніж в Україні.

Hrystyna Oniskovec

29.03.2026

УВАГА! Майте на увазі при співпраці з Dream Auto. Після отримання коштів компанія не забезпечила належне виконання зобов’язань. Автомобіль без погодження був переданий на СТО, де розібрали двигун, після чого виставили значні рахунки. Жодних дозволів на такі роботи не надавалось. Ситуація має ознаки недобросовісної діяльності та наразі перебуває на юридичному розгляді. Рекомендую утриматися від співпраці.

Анастасія Мороз

29.03.2026

Нікому не рекомендую, не витрачайте нерви

Friendly Monster

29.03.2026

Компанія не компетентна! По телефону говорять одне, а в реальності зовсім інше. Витратили час та нерви

SUB ZEX

29.03.2026

Оцінюю сервіс на 0, оскільки якщо ви по якихось пунктах не зійдетесь після розмови, то вам набридатимуть періодично ще довгий-довгий час, не беруть до уваги навіть пряму відмову від співпраці з ними!

Alexandr Ilchenko

29.03.2026

Не раджу цю фірму. Телефонує по черзі три менеджера, півгодини записують, яке авто цікавить, потім дзвонить черговий менеджер і знову все по колу, бардак повний. Краще збережіть свої нерви.
Інші компанії в Львівська область