Незалежний сайт відгуків автомобільних компаній України

Enjoy Cars

Ми привозимо тільки максимально вигідні, перевірені й ліквідні авто із США для Вас 10+ етапів авторського підбору автомобіля Гарантуємо кінцеву ціну авто в договорі Конкурентна ціна на доставку в Україну

Рейтинг 1 з 5

Залиште відгук

Магазини та офіси компанії
Київська область, м. Київ, Кільцева дорога, 22б, 2 поверх, офіс 3
Відгуки

Special Special

03.05.2026

Купував авто через них. Лише факти. Ford Escape. Розрахунок 11800 під ключ. За фактом став 14500 (вже в Україні купив би дешевше). Багато розповідають, але дійсність інша. Купили аукціоні взагалі без боротьби, тобто. інших покупців був. Одразу й викупили машину. Мене налаштувало відразу, може інші покупці щось краще розуміють, ніж я, сказали що всі ок свята в США... Приїхало на місце. Виявилося, що лонжерони погнуті від удару. І капот і крило треба перефарбувати. Гроші. Питання = а ні послуги щоб у США поїхав агент і підняв на витяг і перевірив до викупу авто? Нехай це коштує 100 доларів, скажімо, як це роблять в інших компаніях. Але уникнути таких прорахунків. А прорахунок конкретний. Ідемо далі. Пофарбували двері не кольором. Реально видно, відрізняється колір із кузовів. Ок, перефарбуємо за собівартістю. 150у.е..... це як? Чому я повинен платити за Вашу помилку? Сказали, а чого ми маємо безкоштовно перефарбувати.... Питання закрито. Нічого не робив. Мультимедіа та екран прошивки на російську мову зробити. Говорять ми робимо. Я сказав хлопці зробити адекватну ціну і зроблю у Вас. Порахували. 5000грн. Зайшов в інтернет зателефонував інші станції ціна 2000грн. Заглючила електроніка за кілька місяців. Машина стала заводиться з 5 разів і рандомно. Поїхав до них. Щось подивилися сказали всі прибл. Доїхав від них до заправки ... став мертвим вантажем. Поїхав на інше сто, спеціалізоване під Форд. Подивилися. Говорять так у Вас АКБ не вірно встановлений був весь цей час і клем відходять. Це називається партнерське сто? Після ремонту машини... зробив у них хімчистку. Замінили гуму, Купував нову, та що приїхала була в 0. На сто взяли брудну гуму і засунули в багажник, забруднили матеріал .... я кажу виправляйте .... затерли, все одно видно бруд. Увібралася вже в салон... кажуть ну тільки хлопцям 200грн докиньте на чай? Серйозно? Висновок. Розповідають гарно. Усі чітко. Факти свідчать про інше. Рекомендую більші та професійні компанії.

Кристина Голобородько

03.05.2026

Контора топ! Взяли 3к доларів за оригінальні бампера, за підсумком поставили за 15к гривень китайські, але це фігня в порівнянні з тим, що ми потрапили в ДТП, а подушки безпеки не спрацювали (а знаєте чому? 👍👍👍👍👍👍, загалом в цілому компанія обдурила на 5-6к доларів…

Vlad Bagnuk

03.05.2026

Спілкувався з менеджером Богуславом й спочатку все було ок, а потім я попросив для зразку та розуміння що скільки коштує та в якій момент платиться - зробити зразок прорахунку теоретичного авто. Отримав відповідь це що це ну дууууже довго й ми так робимо тільки для клієнтів🤷‍♂️(а я тоді хто?).…

Сан4еs

03.05.2026

По рекомндаціям знайомих які приганяли авто із США через цю кантору, не рекомендував би їх нікому, кантора де люди взагалі не розуміються в цій сфері Багато людей вже не задоволенні досвідом співпраці з ними, тому не попадайтесь і ви

Дмитро Пачка

03.05.2026

Ніколи не замовляйте авто в компанії Enjoy Cars. Розвод на гроші. Розповідаю історію, як я потрапив по рекомендації від Андрія Гавриліва і попав на 14 тис.дол а Андрій на 5 тис.дол. Звернувся до даної … за консультацією і вибором авто з запитом до 12 тис.дол. Так як я не зовсім розуміюсь в цій сфері, вирішив покластись на них і щоб вони порекомендували і обрали хороше авто для себе. Підписав з ними договір і вніс початковий внесок, після чого вони почали скидувати варіанти, взагалі не доцільні моїх побажань. Працював з Дмитром, що пропонував все підряд, аби швидше знайти і відчепитись, ще на кожному варіанти наполягав, що все круто. Категорично його не рекондую, по автомобілях взагалі не розуміється. Був один хороший варіант з чудовою історією, що мені сподобалось і я попросив розрахунок по ньому , що мені він цілком влаштував і я підтвердив. До початку торгів залишалось пару хв і я вирішив, що щось по його підрахунку дуже мало вийшло, на що я йому відразу написав, щоб він перерахував і дійсно виявилось, що Дмитро не правильно підрахував і скинув не правильну калькуляцію, бо одночасно ще комусь щось рахував і розмитнення не так врахував. Через що ми не встигли і втратили цей варіант, який пішов за доволі хорошу ціну. Через день він скидує знову варіанти і прораховує калькуляцію. Випала в нас автівка ауді а4 2016 року, що направді виготовлена 2015 року. Авто передній привід 152 тис. пробігу з ударом в перед. Компанія відразу підрахувала ремонт і озвучила суму яка має вийти на фінальному етапі з реєстрацією (14 тис.дол) і дужеее переконуючи що це дужеее класний варіант, що таких цін немає, мінімальне ушкодження, даючи гарантію в переписці (все заскринено) що більше вона не вийде а вийде ще й менше. На що я і повівся і погодився, так я думав що це дійсно «професіонали» своєї справи. Виграли ми аукціон. Далі по документам і перевезенню спілкувався з Власником компанії, на що впринципі проблем не було, майже завжди був фото звіт, інформація до приїзду авто в Україну, все доволі швидко прибуло на їх СТО з яким вони співпрацюють і робили розрахунок ремонту (по розрахунку доставки і розмитнення вийшло на 100 дол. більше). Далі коли дійшла черга до ремонту авто і зробивши повністю дефектування, почались дужееее прикрі новини від працівників. Вони були в шоці, що мені порекомендувала дана кантора дане авто, так як там вийвилось дужеее сильне пошкодження, що потребував ремонт всього авто. На що ремонт обійшовся не 3600 дол, як було ними гарантовано а всіх 17500 дол. Після цього розказавши ситуацію Усенко Павло, вони помили руки. Що на цю суму можна було придбати ще краще авто, чим вони привезли. Зазначу, всі деталі підраховувались вживані. У висновку, обіцяли авто за 14 тис.дол а вийшло за 28 тис.дол, ауді а4 б8 2015 року передній привід з негарною історією. Тому щиро не рекомендую дану компанію, якщо не хочете попасти на кошти. І це не перша історія за дану компанію. Ще готовий добавити, що дана компанія не оплачує податки за надані послуги людям. Склавши з ними договір, сплативши всі суми, компанія не надала акт і чек. Прошу податкову взяти до уваги.
Відкрити фото

Віка Бебес

03.05.2026

Обіцяють одне, виходить зовсім інше. Відгуки накручені, часто їх бачу в соц.мережах, де люди не рекомендують їх. Спілкувались по пригону авто з США, путаються у всіх деталях. Питаєш одне, переводять на інше. Особливо розмова з Антоном і Дімою, абсолютно не приємні особи. Хочете авто, купіть готове тут і не вірте їхнім казкам, або хоча б звертайтесь в перевірену компанію.

Олексій Примак

03.05.2026

Все чудово до моменту поки авто не приїде в Україну, і починається треш. Виявляється що ремонт виходе мінімум в 2 раза дорожче чим прорахунок, дзвінки ігнорується, Клим за 2 тижні жодного разу не взяв трубку. В результаті забрав авто на інше сто і займався ремонтом сам. За ті кошти що вийшло мені авто можна було в Україні взяти кращу комплектацію або новіші роки.
Інші компанії в Київська область