Магазини та офіси компанії
Київська область, м. Київ, вул. Василя Тютюнника 53
Одеська область, м. Одеса, вул. Ланжеронівська 5
Львівська область, м. Львів, вул. Газова 7
Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Костомарівська 4
Вінницька область, м. Вінниця, вул. Келецька 57
Відгуки
дима чепурный
29.03.2026
Я також можу поділитись враженнями від ваших послуг, коротко НЕГАТИВНІ. З комплектацією не вгадали, вона не відповідає. Не значні пошкодження-не вгадали, вони значні. Колеса вкрали, корпус фільтра зламали, захист двигуна зламали, 2 двері пошкодили. Сказали що страховою це не перекривається. Підписаний з вами договір звичайна тряпка. Витрати на ремонт ваших не значних пошкоджень до 6 000 долларів. Машина дорожче ринку на 5000 долларів. ШАХРАЇ
Так що приїзжайте Я також можу поділитись враженнями від ваших послуг, коротко НЕГАТИВНІ. Так що приїзжайте проілюструю, чи вам правда заборонена до показу.
Сергій Колотило
29.03.2026
Не рекомендую даного Factum avto-ТОВ Оператора, менеджери міняються як носки, після бігу. Головне спочатку кинути аванс і підписати договір, а далі Ви у них на вудочці, немає авто, складні задачі у виборі і все таке інше, поки через місяць не зкіпішував що вертайте кошти і розриваю договір, просто було щоденне крім вихідних смс інформування! Знайшли, і далі почалось заміна менеджера, далі збільшення строків доставки і не орієнтування та належне взагалі комунікування з клієнтом, потім знов зміна менеджера, питаю ще скільки замін до отримання авто, вже не буде відповідь, почав наводити справки, все інше, відгуки, почав рахувати, а то до кожної ще послуги приклейка ще своєї маржі і виходить переплата і скриті платежі, тому не ведіться не інтернет, фейсбук і рекламу про супер пупер кантору а то пахне шарашкіною... буде продовження бо тільки забрав з терміналу і везу на сервіс для ремонту...
Дмитро Дерій
29.03.2026
Якість послуг посередня, всі етапи купівлі та доставки авто пройшли майже без проблем. Єдине, що менеджер при підборі не помітив тріщину в лобовому склі, що додало зайвих витрат, проте я й сам не помітив.
Вартість послуг ніби середня по ринку, проте, якщо додати супутні витрати (експортне оформлення, брокер, експедиція), ціна зростає, бо в інших компаній сума за ці послуги може бути меншою на декілька сотень доларів.
Також потрібно враховувати, що доставка розраховується до Львова. Тому, якщо потрібно, наприклад до Києва, потрібно докидати ще 300$ і тоді середня вартість доставки 900$ з Литви до України стає в 1200$, що значно вище середнього.
UPD: Оцінку змінюю на 2 з 5. Менеджер з підбору після огляду карфаксу сказав, що все ок, обслуговування було добрим. Я ж, не дуже маючи досвіду в тому, погодився на цей варіант. По факту, зараз відразу ж зіштовхнувся з проблемою по двигуну у вигляді великого понаднормового споживання масла, нагар в циліндрах. Перевіряючи повторно карфакс, бачу, що в США змінювали масло раз на 20-25 тис.миль, що зовсім не ок.
Як висновок: фактум можна використовувати просто для опції пригону. Підбір авто, перевірку історії краще робити самому, не довіряючи менеджерам.
Mykyta Symonchuk
29.03.2026
Багато прихованих платежів! Не можу рекомендувати цю компанію
Александр Смоловик
29.03.2026
Нікому не раджу зв'язуватися. Не тратьте свій час. Послуги взагалі мізерні. Відгук мій негативний
МАРІЯ ЗИРЯНОВА
29.03.2026
Жахливий рівень надання послуг , некомпетентні співробітники Купували авто домовлялися про одну вартість , а в результаті отримали його з додатковими витратими більше 3000 . Ніколи і нікому не рекомендувала дану компанію .
Borodach
29.03.2026
Обіцянка: ми легко знайдемо під ваш бюджет те що ви бажаєте і це буде нижче ринку.
Реальність: проходить місяць розумію що і близько з обіцянками нічого спільного немає, завжди виходить ціна близька до auto.ria.
Висновки робіть самі чи треба вам співпрацювати з цією конторою.
Дмитро Єгоров
29.03.2026
Підібрали авто під ключ з лімітом ціни з урахуванням їхнього ремонту. До моменту потрапляння на сто ніби все ок(строки платежі). Потім ремонт замість 3900 вискакує 6400$. Норм різниця? Віддавали авто 2 тижні то його нема, то хтось щось забув. Посадили в 0 аккум і не зарядили, хоча просив за 2 дні. Не рекомендую точно!!!
Александр Роина
29.03.2026
Розповім про свій досвід співробітництва з Factum Auto.
Покупка.
Минулого року в серпні звернувся до цієї компанії, щоб привезти автомобіль зі США. Узгодили суму покупки та розпочали пошуки авто на аукціонах. У серпні підібрали автомобіль, я хотів максимальну комплектацію, проте менеджер Данило запевнив, що ця комплектація відрізняється від максимальної тільки відсутністю шкіряного салону. В результаті вийшло так, що деякі функції також відсутні, зокрема – підігрів руля. У серпні ми її придбали по бай нау.
Суму покупки ми обговорювали «під ключ», з реєстрацією і ремонтом. Вартість послуг компанії – 900 доларів.
Цей же менеджер мене запевнив, що сума ремонту складатиме «до 2 тис. доларів, якщо не прийдуть запчастини, що на фото» (цитата). В результаті сума ремонту вийшла в 2,5 рази більше. На мою претензію він мені відповів, що «ну так ми ж ставили оригінальні запчастини». Причому це було озвучено вже постфактум, коли авто доставили в Україну.
Доставка. Претензій ніяких.
Автомобіль в жовтні був доставлений на СТО для ремонту.
Ремонт. По якості ремонту на сьогоднішній день претензій немає.
Але є одне але. З ремонту автомобіль ми забрали 10 лютого (!!!). Хоча домовленості були, що автомобіль потрібен до 30 грудня.
В результаті авто на облік не поставили, я домовився про дату реєстрації в Києві, привезли авто, а в сертифікаті, який робили Factum Auto, зробили помилку в номері кузова.
На мої претензії стосовно значного перевищення суми ремонту та відсутності реєстрації мені повідомили, що в якості компенсації можуть повернути 100 доларів.
Шановні Factum Auto! Візьміть ті 100 доларів та відправте на курси підвищення кваліфікації ваших менеджерів, щоб не були такими рукожопами.
Чи порекомендую я вашу компанію комусь? Риторичне питання…
Юрий Самборський
29.03.2026
Приховані платежі яких не озвучили: нотаріус, стоянка приватна, видача авто!
Спочатку були хороші враження про компанію, до моменту як вони отримали кошти за свої послуги. Окремо хочеться відзначити менеджера Тетяна яка веде далі вашу справу після того як починаються оплати. Максимально непрофесійний працівник, кожен тиждень треба якусь оплату проводити бо вона не може скласти 2+2 щоб зробити все одним платежем, багато є прихованих платежів які не враховані спочатку. Ну і просто як людина лайно, бо не захотіла посприяти забрати авто з митниці іншою компанією. По авто: довго вибирали і зовсім не по тим критеріям що було обговорено спочатку, можу надати скріншоти
Віталій Московченко
29.03.2026
Вирішив написати негативний відгук. Мало того, що чекати довелось авто 5,5 місяців замість обіцяних 3. Авто вийшло дорожчим "під ключ" на 2500 тис $ так ще й після того як забрали автомобіль засвітилась помилка check engine! Після діагностики виявили, що це помилка каталізатора. Jeep patriot який виграли на аукціоні як непошкоджений в якому потрібно було зробити лише ключ, вартість ремонту і хімчистка затягли більше, ніж 1 тис $, так ще й автомобіль виявився весь пофарбований, і на задньому крилі ще й шпакльований. Компанію Factum не можу рекомендувати нікому. Таке авто можна було купити в Україні значно дешевше і не чекати так довго
Ольга Багач
29.03.2026
Ми замовили в даної фірми авто ще в липні, після підписання договора вже почалися питання. Пошук суттєво не зрушився, але ми не знали що то лише початок. Менеджер таки виконав свою роботу і ми знайшли авто вже з нашими нагадуваннями, далі виграли і він нас передав сервіс менеджера Дарії. Після цього будь яка конкретика взагалі зникла. Термін два з половиною місяці на доставку до Клайпеди, розвантаження по два тижні, потім ще по 3-5 днів пошуків авто воза. Це при тому що жоден термін нам не надала Дарья лиш прогноз найближчого етапу коли він виконується. Ми щоб запобігти ще очікуванням ще в середні почали питати щодо сервісу по ремонту, які терміни та черги? Чи зможуть швидко виконати, нам сказали що нас по прибуттю передадуть менеджеру що відповідатиме за ремонт. І ось чудо після моїх переписок в молінь нас погрузили у Львові на автовоз за 11 500 щоб доставити на СТО проте попередньо ми так і не змогли його відвідати бо були там і було зачинено номер Дарья нам не надала, вона сказала що сервіс менеджер не буде з нами спілкуватися до дефектовки. Авто приїздило на СтО планово в четвер ввечері і номер нам дали в четвер теж в ввечері, вже впринципі маршрут був один. Більше того нам сказали що нас наберуть коли до нас дійде черга.
Черга до нас не дійшла, ми хотіли побачити авто і приїхали в пʼятницю на СТО щоб оглянути, там познайомились з Управляючим СТО, він сказав що авто розвантажували проте забув сказати що ми за це маємо доплатити 3000 грн . Дарья та Богдан також не казали про такі можливі випадки. Також я запитала чи працює СТО в вихідні бо не хотіла втрачати вихідні, але плани Фактум авто не спішити, тому впринципі то дрібниці. СТО в вихідні не працює , лише якісь там операції логістики, ну наче б то не працює.Хоча покази менеджерів відрізняються і нічого не можна стверджувати однозначно.
Ми запитували чи варто їхати на їх СТО в Київ чи краще в Одесу, чи великі черги Дарія нічого не відповіла, і ми втрапили сюди.
Купуючи пакет під ключ ви потім все випитуєте і здогадуєтесь самі, вам по факту лише виставлять рахунки.
А потім вам доведеться ще доводити що вам таке казали, бо договір складений добре там все узагальнено.
На СТО вже після того як туди завезли озвучили 2 тижні- 2 місяці і коли я почала скаржитись знову завіряли що я все це мала знати. Це дуже довго бо з пошкоджень у нас не багато запчастини є.
Я попросила контакт керівництва мені зателефонувала Яна я проговорила що неприємно вражена термінами і відвертим ігнором менеджерів, а також сказала що не хочу оплачувати перевезення авто, так як вони винні в тому що я двічі маю платити за доставку. Термін озвучують вже два три тижні з моменту поставки запчастин, коли цей момент теж ніхто не каже чітко щоб чи не могли це потім предʼявити, тобто термін хрін зна коли. Яна мене почула і намагалась вирішити з представником СТО. поговорила але нам сказали що ми забираємо своє авто і веземо на те СтО на яке хочемо самі. Але повинні оплатити рахунок за розвантаження 3000 грн, хоча не казали, будуть стверджувати що казали але….. там так все, ви завжди не почули , хоча вони могли б і написати і 2400 ремонт щоб авто завелось, ну це зрозуміло і найцікавіше дефектовку ви оплатите на СТО, хоча її впишуть у комплекс послуг Фактум авто за які ви вже заплатили.
Всі менеджери будуть казати що то ви щось не чули. За тиждень на СТО - результат машина в стані як і була - 6-7 т грн. Ну і перевезти ще потрібно знову найняти евакуатор.
В мене вже просто щодня вирішення проблеми з цією машиною. Я просто втомилася вирішувати проблему яку вони створили. Я доповнила свій відгук на прохання Фактум авто, кошти мені повернули але лиш після відгуку, і моїх скандалів на СТО. На іншій станції запчастини привезли за день, і почали паралельно вже роботу з запчастинами, бо є бажання. Почитайте уважно відгуки там він не один мій поганий. По факту авто буде довше місяців на 2 по доставці, і думаю в фіналі десь +2 000$ від прорахунку, але найгірше що ви витратите купу нервів і так і не відчуєте тої послуги під ключ. А хороші відгуки залишать але думаю мій буде корисніше.
Відкрити фото Сергей Зимовский
29.03.2026
Категорично не рекомендую користуватись послугами цієї компанії.
Після укладання договору і купівлею авто на аукціоні, я отримав графік платежів,
які сплачував вчасно та повністю. І от коли а отримав інфу від представника компанії, що моє авто готове виїзжати з порту в Україну, я надав адресу СТО,
куди зробити доставку, та повідомити мені коли авто буде доставлено.
І тут починається найцікавіше. Мені було відмовлено в наданні будь-якої інфи стосовно доставки: я не знав коли машину привезуть,де вона перебуває,
контакти водія, одним словом, сказали чекайте і все. Через пару днів мені повідомили з СТО,що моє авто прибуло до них.
Водій евакуатора його швиденько скинув, запросив розрахунок готівкою,
і швиденько втік.Виявилось, що авто приїхало повністю розграбоване.Вкрали все,
що можна було скрутить і знять:килимки в салоні та багажнику, прикурювач,
запаску,домкрат, ключі, аварійний знак,трос. Навіть ковпачки всіх колісних ніпелів
дбайливо всі вкрали. Також автомобіль зазнав додаткових пошкоджень під час транспортування-виявлена велика вмятина на капоті на місті стику з бампером,
та пошкоджено задній колісний диск. Всіх цих пошкоджень не було,коли надали фото авто, коли приїхало з США. На СТО мені нарахували ремонт
майже на 800 дол. і я навіть був згоден, щоб не міняли капот і бампер, а просто
відремонтували. Все це я повідомив на Фактум Авто, надавши фото та відео.
Через місяць мені повідомили, що мені схвалили компенсацію ремонту на 300 дол.На моє прохання ознайомити мене звідки взялась сума в 300 дол. та надати мені договір з перевізником та договір страхування я отримав відмову.
Ніякого договору на транспортування авто в Україну з Европи а також договору страхування просто не існувало,бо вони працюють виключно в чорному полі з приватними перевізниками за готівку, без будь-якої відповідальності.
Зараз я готую матеріали для подачі в суд, про примусову компенсацію витрат на ремонт
Інші компанії в Київська область































































































































































































