Незалежний сайт відгуків автомобільних компаній України

Global Auto Logistic

Global Auto Logistic, компанія, що займається доставкою автомобілів із США, Канади та Європи. Ми пропонуємо повний спектр послуг: від підбору авто під ваш бюджет до доставки «під ключ». Ми перевіряємо історію автомобіля перед купівлею, беремо участь у перевірених аукціонах (Copart, IAAI, Manheim), організовуємо морське та наземне транспортування, займаємось митним оформленням і сертифікацією.

Рейтинг 1 з 5

Залиште відгук

Магазини та офіси компанії
Львівська область, м. Львів, вул. Зелена 253
Львівська область, м. Львів, вул. Газова 36/4
Київська область, м. Київ, Хрещатик 7/11
Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька 41a
Львівська область, Західний обхід м. Львова, 10-й км, Сокільники
Волинська область, м. Луцьк, вул. Словацького 7
Вінницька область, м. Вінниця, вул. Київська 16а
Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Стадникової 16
Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Зарічанська 3/4
Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Головна 47а
Відгуки

Стас Сербул

10.04.2026

Я дуже шкодую, що зв'язався з цією компанією. Ця «конторка» робить хорошу рекламу та заманює хорошими цінами. Надалі вони занижують ціну ремонту , завищують оптимальні ціни на аукціоні для того , щоб швидше виграти аукціон , після оплати Авто аукціону , ви на гачку гроші сплачені і тут починається найцікавіше до платежів які обговорювалися додаються ще цифри на кожних етапах , пояснюючи . Відношення погане, ви їм більше не потрібні.

Вікторія Синиця

10.04.2026

Зв'язалася і я із цією компанією. Як я раніше не прочитала тут відгуки, сама не розумію. Що можу сказати про компанію як клієнта. Менеджери працюють добре в плані залучити клієнта і змусити попрощатися з грошима. У цьому вони профі. У всьому іншому, після підписання договору та отримання грошей, вони стають сліпоглухонімими працівниками цієї компанії. Їм на вас начхати з високої дзвіниці. Свою роботу виконали. Перше, ви ніколи не отримаєте машину до свого бюджету та обіцяних термінів. Друге... Вас ігноруватимуть на всіх стадіях угоди, крім першої (підписання договору, отримання грошей)

Заріна

22.02.2026

Ціни просто зашкалюють, персонал не приємний.

Ангеліна Кузьмин

22.02.2026

Сервіс дуже низький, жодної підтримки після продажу. Обіцяли гарантію, але жодних реальних гарантійних послуг так і не надали.

Баку Баку

22.02.2026

Дуже багато прихованих платежів! Наварюють на всьому, на кожному етапі накидають невеликі суми зверху, і в сумі виходить серйозна переплата для покупця.

Даня Карасенко

22.02.2026

Обережно, шахраї. Обіцяють, що автомобіль з Америки буде дешевше на 30-40%, а насправді вийшло вдвічі дорожче порівняно з ринком України.

Bogdan Tsurman

22.02.2026

Менеджери некомпетентні. Замовили авто дешевше, ніж в Україні, а вийшло набагато дорожче. Не рекомендую цю жахливу некомпетентну компанію.

Vlad Kapinos

22.02.2026

Обіцяють одне перед тим, як залучити вас як клієнта. Коли гроші отримані, ви їм нецікаві, і ніхто не несе відповідальності за обіцянки, які давали перед покупкою авто через них. Авто отримали дорожче, ніж можна купити в Україні.

Владислав

22.02.2026

Компанія максимально дивна, на кожен негативний коментар вони відповідають, що це написали боти, замість конструктивного діалогу. Загрози юридичними розбірками і відсутність поваги до клієнтів, які вже уклали договір.

Рома Ханенко

22.02.2026

Будьте готові, що після оголошеної вартості авто під ключ, в кінцевому підсумку вас прироблять ще на 1-2 тисячі доларів. І це не тільки я так попався, це їхня стандартна схема, є ще кілька людей, які потрапили на їхні "дешеві послуги"

Ігор РЕМБРАНТ

22.02.2026

При виборі авто некомпетентні люди занизили вартість бажаного авто десь на +- 4 тис. дол., про що дали детальний розрахунок, кому потрібно, надам, звертайтеся. В подальшому, після тривалого часу, все таки зуміли придбати авто, яке я сам особисто шукав (про це взагалі не хочеться згадувати, але безумовно є плюси, сам в своєму роді став експертом), за практику їм окрема подяка, але розраховуйте, що спочатку про всі витрати вас не повідомлять, а це десь +- 500-1000 дол. до витрат, і вартість самого ремонту перевищить всі ваші заощадження, попри розмови та обіцянки. Більше нікому не рекомендую співпрацювати з цією компанією. Перший не проплачений відгук.

Erik Morvil

22.02.2026

Не рекомендую цього перевізника. Компанія не розповідає всі нюанси роботи. Один працівник каже, що вони страхують авто і несуть відповідальність, інший каже, що треба доплатити 200 $, і тільки тоді машина буде застрахована. Тобто вносиш аванс і ще 200 $ зверху. Перша компанія, яка не оплачує доставку договору на підписання. Ремонт машини, за їх словами, мінімум 2 місяці, тому враховуйте. Добре, що все це я дізнався ще на стадії підбору машини. Аванс мені повернули, звертатись більше не буду і нікому не раджу.

Spetrov8816 F

22.02.2026

Не розумію, звідки беруться такі відгуки. З приводу авто питань немає — бачили очі, що купували. Машина їхала до Львова 4 місяці. Фінанси тут окреме питання: до орієнтованого розрахунку після покупки авто одразу додається значна сума (доставка, погрузка, евакуатор «золотий» тощо). Цього немає в інших компаніях, які надають таку послугу. Моя думка особиста: розвод на гроші. З приводу оформлення документів питань немає. Однозначно не рекомендую.

Аліна Радзієвська

22.02.2026

Шахраї з великої дороги. Замовляла ремонт під ключ. Результат — дві спроби забрати авто (за викликом майстра, що авто готове). За 100 км від Львова авто зупинилось, сигналізувало помилки по бензиновій системі руху (авто гібрид), додому добиралась на евакуаторі. На мої численні звернення фірма, у тому числі й власники, просто послали мене. Вже 4-й місяць доробляю численні недоробки. Машину оглядали на трьох станціях обслуговування — висновок один: розвели на гроші, заявлені роботи ніхто не робив. Якщо хочете комусь подарувати свої гроші, звертайтесь до Global Auto Logistic.

Diana Sidelnikova

22.02.2026

Перед початком співпраці сказали, що наше авто реально взяти за 16 тис. $ з ремонтом під ключ, у кінцевій вартості воно вийшло 20 тис. $+. Тобто ремонт замість оціночних 2500 $ по максимуму вийшов у 6000 $. Зазначу, що через те, що в нас стався конфлікт із власником, машину ми доремонтовували на іншому СТО (нас попросили залишити площадку ремонту автомобілів). У GAL ми зробили лише безпеку і замовили запчастини, і то не всі, а лише ті, що вони нарахували, далі на іншому СТО ми дозамовляли ще деякі запчастини, які не побачили GAL.

Артем Федоров

22.02.2026

Не рекомендую дану компанію. Некомпетентний менеджер не зміг під час торгів виграти лот, який максимально підходив під мої вимоги, через те, що елементарно не вистачило 500 $. При цьому він не додумався зв'язатися зі мною і врегулювати питання. Хоча 500 $ додати зверху можливість у мене була, і менеджер компанії був у курсі. В результаті замість 2 тижнів машину вторгували аж через 1,5 місяця. Машина приїхала із затримкою, але далі все також не пройшло гладко. Замість run & drive приїхала машина, яка не завелася. Після техогляду виявилося, що машина була підтоплена, і деякі блоки керування вийшли з ладу. Після висловлення мого невдоволення мені довго не хотіли компенсувати вартість усунення недоліків і вартість блоків, які були несправні. Також ні в якому разі я не хотів отримати утоплене авто. Своїми силами я поставив машину на хід і вдалося її перепродати через іншу компанію, щоб вийти в нуль. Замість позитивних емоцій від омріяного авто отримали купу проблем, витрат і зіпсований настрій. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

Світлана

22.02.2026

Не рекомендую. При покупці авто нічого не перевіряють, Carfax не беруть, працюють самі молоді хлопці 18–20 років, які поняття не мають в автомобілях. Пригнали авто з 2 ДТП, повністю перефарбоване, яке вийшло нам 25 тис.

Софія Каштелянська

22.02.2026

Не замовляйте авто в цієї компанії. Авто замість обіцяних 2 місяців приїхало через 4+ місяці. Працівники некомпетентні у своїй роботі від слова зовсім. Замість того, щоб слідкувати за авто та повідомляти, коли воно прибуде, вони постійно вказували неправильну дату. Не попереджають про підготовку документів. Якщо не бажаєте витратити купу нервів із ними — оминайте їх десятою дорогою!

Назарій Ч

22.02.2026

Не рекомендую. Замовив Hyundai Kona 2023 через Global Auto Logistic. Обіцяли ремонт до 4 000 $, але лише на запчастини пішло понад 8 000 $ — і це без урахування роботи. Авто мало ремонтуватися в них. За тиждень до прибуття сказали, що місце на СТО є. Але як тільки машина приїхала — раптово “з’явилась” черга на 2 місяці, про яку до того взагалі не згадували. А коли авто нарешті прибуло до мене — я зрозумів чому: у них так різко з'явилась черга, бо добре знали, що не зможуть виконати ремонт в обіцяний бюджет. Менеджери спочатку привітні, обіцяють “супер сервіс”. Але коли справа доходить до реальних проблем — починається хамство, зневага й відмова від відповідальності. І що цікаво: в нас був спільний чат із менеджером і представником компанії, де обговорювались усі питання. Щойно ситуація загострилась — чат просто видалили. Без пояснень. Не рекомендую співпрацювати з цією компанією. Якщо щось піде не так — вам просто видалять чат і зникнуть. Свою відповідальність вони не несуть.

Mihasko

22.02.2026

Не рекомендую цей сервіс зовсім! Замовляли Tesla Model S. Мало того, що доставка затрималася на 4 місяці, ще й автомобіль прийшов у поганому стані. Казали, що авто обійдеться в 10200 $, вийшло 12650 $. Тож усе дуже погано, не рекомендую!
Інші компанії в Львівська область