Магазини та офіси компанії
Львівська область, м. Львів, вул. В. Великого 4
Львівська область, м. Львів, вул. Сяйво 12
Львівська область, м. Львів, вул. Героїв Упа 73а
Львівська область, м. Львів, Кільцева дорога (Рясне-Руське)
Київська область, м. Київ, Столичний ринок, кільцева дорога 110А, Софіївська Борщагівка
Відгуки
Nadya Na
09.04.2026
Авто приїхало з несподіваними пошкодженнями.
Юра Багрий
09.04.2026
Персонал виявився не дуже уважним до запитів клієнтів. На питання відповідали неохоче, що залишило негативне враження.
Valeria Popovska
09.04.2026
Тут іноді заявлена ціна враховує розмитнення,але це лише приблизна сума, і фактична вартість реєстрації може виявитися вищою((
Не компетентні.
Софія
09.04.2026
На ринку часто продають старі автомобілі за ціною, яка близька до нових, аргументуючи це надійністю👎…
Vova
09.04.2026
Під час покупки обіцяли повну технічну перевірку автомобіля, але виявилося, що багато деталей потребували заміни. Це стало неприємною несподіванкою
Evgeny Bondarchuk
09.04.2026
Не рекомендую!
Чи не компетентні, косяки практично на всіх етапах, від підбору (не зацікавлені підібрати найбільш вигідний варіант, лише швидше закрити питання, вивести на оплату) терміни доставки, логістика тощо.
Оплата також із нюансами.
За підсумками за оплату послуги: замість вирішення всіх питань клієнта - лише нюанси і зайвий гемор.
Im natural “Ф1”
09.04.2026
Недостатня комунікація з менеджерами.
Дима Сменов
09.04.2026
Некоректна оцінка вартості авто на початковому етапі, приховані платежі.
Ваня Багнюк
09.04.2026
Ціни виявилися значно вищими, ніж заявлено спочатку. Складається враження, що клієнтів просто вводять в оману.
Нікіта Молозовенко
09.04.2026
Автомобіль прибув з дрібними дефектами, яких раніше не було вказано. Вирішення ситуації зайняло багато часу, сервіс розчарував.
Владислав
09.04.2026
Обіцяли доставити автомобіль у зазначений термін, але чекати довелося значно довше. Організація процесу явно потребує покращення.
Ігор Ковальчук
09.04.2026
Кантора суто безвідповідальних локшин, які за підсумками співпраці зі мною зрозуміли які вони жалюгідні.
Ситуація: ніколи не замовляв авто з Америки, але тут поласував рекламною заманухою цих хлопців на всіх платформах з нібито хорошими умовами. Обговорили всі мої побажання і почали співпрацювати, і ось рівно до тих пір поки я не оплатив авто на аукціоні все було нібито добре і красиво і далі почалися приколи: нічим забрати машину з аукціону, незрозуміло де вона після аукціону, які подальші дії, якщо я поцікавлюся про що то - тоді і мені поцікавлюся то таке почуття, що про нашу співпрацю вже забули і я сам на сам зі своїм замовленням. Машина відносно швидко припливла до Клайпеди і знову тиждень простояла простояла після відкриття контейнера незрозуміло де бо не було чим її перемістити в Україну. Невже такі моменти не можна прораховувати заздалегідь і підготуватися до наступного етапу логістики. Загалом доставили машину в Україну, розмитнили та заманили мене солодкими цінами на ремонт у них. І ось з цього моменту почався треш, від якого вони напевно самі в шоці. Терміни на ремонт менеджер Роман озвучив 2-3 тижні, ціни на малярку 120-150 $ і в цілому ремонт мав обійтися 2 500 $ що мене і влаштовувало.
І так: 20 днів після того, як машина приїхала на їхню СТО до неї навіть ніхто не підходив, не кажучи вже про дефектування і хоча б попередній пошук деталей для ремонту. Почалися вже напнуті стосунки з ними. Після криків типу для мого заспокоєння прорахували дефектування та ремонт уже оцінювався у 3 500 дол. Я схвалив. Але після цього за машину забули ще тиждень. Почалися крики з мого боку чомусь нічого не робиться - їхня відповідь "так всі люди чекають у черзі кілька місяців, і ваша машина не виняток". Через 34 дні з моменту пригону машини на їхню СТО взялися за ремонт. Як пізніше виявилось про рихтування зігнутих дверей вони і не думали, просто наклали відро шпакла і пофарбували, товщиномір навіть не зміг відобразити цифру хоч якусь. Всі деталі для заміни незрозуміло де бралися і невідома з реальної вартості. Мені просто писали цифру і слідом карту куди переказувати гроші. Загалом через 57 днів я приїхав забирати машину у них, бо "машина повністю справна і відремонтована" вони мені розповідали.
І:
Менеджер Роман взагалі злякався бути присутнім на зустрічі з передачі мені машини і відправив бідолаху маляра.
- фарбовані деталі не потрапили у колір навіть, не те щоб у тон, це треба бути дальтоніком щоб так забочити.
- весь салон, всі вікна і загалом навіть не задіяні деталі в розпорошеній фарбі та потіках.
- про виставлення зазорів капота, бампера, крила вони взагалі ніколи не чули.
- стеля після реставрації безпеки вся в мазуті.
- парктроніки не працюють.
- Кнопка режиму їзди взагалі запала в панель.
- люк у салідолі наче двері у свинарнику.
Писати можна безкінечно.
І навіть за ці всі боки мені каже маляр їхній, що фарбування не 120-150 $, а 160-200 $. А інші напрями ремонту зі мною не обговорювалися спочатку, а просто вже за фактом озвучили космічні цінники. І загалом ремонт вони не схваливши зі мною нарахували 4 600 $, замість 2 500 $. Звичайно їм ніхто таких грошей не платив.
В цілому НЕ РЕКОМЕНДУЮ цю кантору і тим більше ремонтувати в них що-небудь. За кожне написане мною слово я готовий будь-кому пояснити та обґрунтувати.
Дмитрий Руф
09.04.2026
Не рекомендую!!!
Менеджери некомпетентні у своїй справі; схоже, вони працюють за інструкцією: щоб не сказати клієнту, що вони не знають, вони починають базікати не по темі, не даючи чіткої відповіді на запитання.
Було багато ситуацій:
Ціна, яку не сплатили, не відповідала тій, що була вказана на початку (ні за ремонт, ні за доставку). Усі ціни були просто надуманими, але коли дійшло до справи, все виявилося інакше. Хоча вони запевняли мене, що робили це багато разів раніше, і ціни були актуальними;
Вони не надали жодної квитанції про доставку;
Вони не згадали про додаткові витрати (банківська комісія 3,5% та 0,4%, евакуація по Україні, довіреність на автомобіль).
Вибір автомобілів був жахливий, вони навіть не намагалися знайти вигідну пропозицію! Вони постійно кидали все, що могли. Зрештою, машина прибула в жахливому стані. Коли я перевірив звіт Bidfax, менеджер сказав, що це була друга аварія, але в ній був лише незначний удар спереду. Уся сторона була пофарбована, а заднє крило зварене. Виявилося, що все це було зазначено у звіті Bidfax; вони просто продали мені машину, щоб швидко врегулювати це питання та продовжувати заробляти гроші.
Якщо ви все ж таки вирішите співпрацювати з цією компанією, ні за яких обставин не робіть ремонт «під ключ». Ціна буде набагато вищою, а ремонт буде як у гаражі! Це порада від реальних людей, які вже робили ремонт!
Максим Котляр
09.04.2026
Значні затримки з доставкою автомобіля, обіцянки не відповідають реальності.
oleg novosad
09.04.2026
Машинка була 20 року.
Ніби то продана.
Але оголошення не видаляють.,..
А потім запропонують за такі ж гроші машину 2016 року,...
Не серйозно працюємо хлопці ((((
Відкрити фото Інші компанії в Львівська область


















































































































































