Магазини та офіси компанії
Львівська область, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 106
Львівська область, м. Львів, вул. Торфяна, 19
Відгуки
Славян
10.04.2026
Сама страшна кантора з якою можна зв'язатися розводять на гроші нормальне ставлення тільки до того моменту поки ти не даєш завдаток..... Обіцяють пригнати дешевше ринкової ціни а по факту встає по верху ринку.... Спілкування з менеджерами це взагалі окрема історія.... Директору цієї фірми взагалі пофіг як ставляться менеджери до клієнта.... і водять в оману...
Світлана Світланс
10.04.2026
Вся інформація в соцмережах брехня… казали що лізинг дають від фірми, виявилося від хапай авто, казали перший внесок 20% на всі авто, приходиш і чуєш шо може бути 25-40%… варіантів під бюджет запропонувати не могли, хоча на відео розказують все дуже класно, що є і торг і можна домовитися та на жаль все не так
Єлизавета
10.04.2026
Компанія, в якій ніхто не несе відповідальності за роботу!
Приганяли авто через них весною.
Приїхало за 3 місяці, але ціна вийшла в кінцевому результаті на 2000$ більша ніж ми розраховували.
Тому розраховуйте на те, що пан Віктор завжди приукрашає ціну і каже мінімум.
По ремонту авто не маю на увазі, те що не вдалось побачити попередньо і виявилось тільки в Україні - це не рахую.
А спілкування - це вічні обіцянки і ігнор, а в результаті дуже неприємне враження від співпраці.
Якщо по-порядку, то:
Менеджер, котрий займався викупом нашого авто в США пропав і те, що він нам обіцяв по ціні ми не отримали
Авто ніби було застраховане під час перебування на кораблі, але за додаткові пошкодження ніхто відповідальність не несе вже і не розбираються.
Правда тут + Віктор оплатив частину реставрації цих пошкоджень(хоч щось)
За це залишаю зірку!
По ремонту також були нюанси з загубленою фарою по дорозі, і потім захистом двигуна вже на їх сервісі.
Vitalii
10.04.2026
Якщо хочете щоб вас нагріли як мінімум на 1000$ на пригоні авто тоді звертайтесь до них. Коли просиш надані інформацію чому цифри фактичні відрізняються від тих що вони заявили роводять руками, нагріли на авто мого товариша 1300$. Якщо авто було б за 20000$ нагріли б на всі 3000$. Нікому не рекомендую звертатись до них!
Andriy Serba
10.04.2026
Несерйозна компанія. Замовив автомобіль під ключ з США. Автомобіль доставляли більше 6 місяців. На всьому етапі купівлі і ремонту автомобіля, в компанії goldcars виникали якісь проблеми, на телефонні дзвінки переважно не відповідали.
Тому реально купівля автомобіля в компанії goldcars виглядає так:
Доставка з США до Одеси з моменту купівлі на аукціоні – 69 днів.
Доставка автомобіля з Одеси до Львова – 28 днів
Ремонт автомобіля – 93 дні.
Коли купував автомобіль всі кузовні елементи, які були пошкодженні, мали бути змінені, а по факту підрихтували , пошпаклювали, помалювали. І то ремонт виконали частково, тому що інші пошкодження їм на фото не було видно і вони на то гроші не забивали. Забравши автомобіль виявилося ходова вбита, з електрикою проблеми, лобове скло має на всю ширину тріщину, плюс кузовні роботи, які компанія goldcars не виконала, частину деталей взагалі не встановили. На сьогоднішній день додатково вкладено в ремонт автомобіля 1500 доларів і то ще не все.
Кінцева вартість автомобіля виходить вище середьої вартості на ринку в Україні.
Типова поведінка команди GoldCars: "то все конкуренти то не ми", "ми такого клієнта не памятаєм"....
Готовий публічно показати договір який ми з вами підписували, а також договір купівлі продажу коли ви мені передали автомобіль. Хотів би побачити як ви мені компенсуєте витрати, для вас проблема була купити упор капота, який ви самі ж загубили..
DOK TOP
10.04.2026
Не компетентні працівники яким все одно і роблять свою роботу аби як і документи складають такжеж.
Максим Дяченко
10.04.2026
Не рекомендую.
Серйозно працювати це не про цю контору.
Дотримання термінів, супроводження, підбір під потребу замовника = 0
Інші компанії в Львівська область




















































































































































