Незалежний сайт відгуків автомобільних компаній України

King Cars

🚘Викуп авто з аукціону в США та Канади 🤝Повний супровід замовника ⚒️Власне СТО 🔻7 років досвіду роботи

Рейтинг 1 з 5

Залиште відгук

Магазини та офіси компанії
Київська область, м. Київ
Відгуки

Sergii T

25.04.2026

Був клієнтом цієї станції. Завіз авто з США після ДТП Tesla MY 2024. Домовлялися, що вони все зроблять під ключ, тобто я маю забрати повністю справне авто з проведеними усіма роботами і діагностиками, поліруванням і хімчистки... Що отримав: роботу виконують із великим запізненням. Вартість робіт дуже висока. Покраска на відмінно. Кузові роботи на задовільно. Що стусується ходової, електроніки, програмного забезпечення - не раджу нічого робити, а зверніться до спеціалістів. Хімчистка - не раджу, ціна стандартна, а зроблено все неуважно і потребує перероблення. Те ж саме стосується полірування: після робіт вся паста залишилась у щелях та на молдінгах, потебує чистки після полірування. Ви маєте дуже гарно розібратися в авто та в механіці авто, щоб звертатися до цих хлопців, тому що за ними все потрібно перевіряти. Машину мав забрати зроблену під ключ - на виході забрав із запізненням на 2 місяці, після них одразу самостійно мав оновлювати софт, доливати 2 літри антифризу (рівень був критично низьким), заміна підшипника ступиці, заміна амортизатора (був скривлений), встановлення захисту(забули встановити), ремонт нижньої частини кузова (місця піддомкратників), заміна панелі переднього багажника ще купу різної мелочівки в салоні, та по периметру авто (поламані кліпси і т.д.) Це тільки мій досвід, можливо, мені не пощастило, але майте на увазі. Зверніть увагу на відгук (nolike) - підпишусь під кожним словом. До мене по ремонту було таке ж відношення, від несвоєчасного і неуважного дефектування, до замовлення запчастин в останній день

Людмила Пересичанская

25.04.2026

Дуже не раджу. На початку співпраці наобіцяли швидкі терміни, фіксовану ціну, недорогий ремонт під ключ. В результаті 4 місяці у них авто стояло ржавіло, бо вони набралися інших замовлень. І в результаті вся робота виконана дуже неякісно: кривий капот, недотягнутий ланжерон, пофарбовано не якісно, недофарбовані деталі. І за всю цю роботу заплатили в 3 рази більше ніж домовлялися на початку. А ще Олександр Плагун дуже багато бреше і вигадує відмовки. А тепер по порядку: 1. Підбір авто. Дали конкретні характеристики авто, яке необхідно. Знаходять протягом 2-3 тижнів взагалі не те (шукала щодня сама, бо так і не дочекалася) 2. По доставці 1,5 місяці питань немає, але насторожило, що почали ігнорувати. 3. Отримали авто з горем пополам ( затримали на кордоні). Очікувала, що зроблять чіткий огляд на авто з описом всіх проблем і роботами які доведеться робити і головне ЦІНАМИ. 4. Терміни. З самого початку в СТО від KING KARS хватаються робити новоприбулі авто, аби почати, а далі воно просто у них стоїть 4 місяці і вони займаються іншими та вигадують причини чому зриваються все нові і нові терміни. 5. Ремонт. Для них головне візуал, на фото в інстаграм не видно ж, що зазори не виведені, розвал не зроблений, під сидіннями грибок, і тд 6. Спілкування. Ігнорування тижнями, нібито не бачить звернень, але на початкових етапах, поки не замовили через нього авто таких проблем не було. 7. Ціни. Декілька разів просила написати скільки буде вартувати ремонт, бо розуміла що початковим прорахункам вже не можна довіряти. Олександр відтягував це до останнього. В результаті виставив рахунок на $3000 лише за роботу майстрів. В результаті авто вийшло не $12 тисяч обіцяних а $ 15 тисяч. Хоча на початку клявся, що розбіжність буде максимум $500. І + ще декілька тисяч щоб доробити всі косяки 8. Відмовки постійні: немає світла, воєнкомати, хтось захворів, закриті кордони в той час як вони просто нахваталися інших авто та наше стоїть гніє під дощами та снігами, але на ньому теж треба заробити по повній. 9. Хімчистка в подарунок за довге очікування. Хочеться сказати «дякуємо». Але авто 4 місяці потерпало від плісняви і тепер залишилися опіки на шкірі що виникли через затягування. Але що це за хімчистка від якої килимки всі в плямах, пліснява під прошивкою і плями по всьому авто. 10. Доставили нам нарешті автомобіль і тепер доробляємо самі в нормальних СТО. Отримали після 4 місяців ремонту під ключ: - Ключ не працює - Авто не гальмує, бо пофарбувати важливіше ніж поставити супорт - Монітор не працює, але про це за 4 місяці не сказали - Нові фари встановленні не герметично та потіють - Капот стоїть нерівно та ще подряпали при встановленні при тому що в кошторисі за кожну послугу зняття та встановлення окрема ціна - Ланжерон не дотягнутий Висновок. Авто в Україні коштує стільки ж як і пригон з Америки. Очікування 6 місяців. Затягування з ремонтом, незворотні наслідки для салону, неякісний ремонт. Вся інформація на початку неправдива, договір юридичної сили не має та люди сидять на гачку почавши співпрацю.

nolike (nolike)

25.04.2026

Звернувся я до Олександра, щоб мені Subaru Crosstrek (JF2GTABC3PH294011) купили в штатах, доставили і відремонтували "під ключ". Важлива деталь: я живу у Львові, а вони з Києва, тому робота мала вестись віддалено. Вони порахували бюджет на доставку і ремонт, написали що за все разом буде $15 500. Це все було проговорено в телеграмі. 1. Доставили машину нормально, за 2 місяці, тільки митний платіж чомусь вийшов в 2 рази більше, ніж був названий. Чому так - пояснено не було. 2. Авто приїхало до них, але нормально провести дефектацію і описати що треба буде робити і в яку ціну - вони не змогли. 3. Домовлялись, що ремонт буде повністю з оригінальних запчастин, і шукати та купувати все будуть вони. Але перша ж запчастина яка була замовлена (телевізор) - це тайванський замінник. Олександр сказав, що оригінал не може знайти, або треба довго чекати (місяць). Чесно кажучи, вже на цьому моменті хотів забрати машину на інше СТО на ремонт, бо я 2 рази перед тим писав Олександру, що пора вже замовляти деталі поки машина ще їде з США, щоб не розтягувати час і все знайти (по пошкодженням на фото було на 95% зрозуміло що треба буде замінити). 4. За місяць ремонту вирівняли лонжі, але бюджет чомусь почав швидко збільшуватись. Якщо коротко, замість обіцяних $15 500, в результаті вийшло $18 600, і машина була при цьому не повністю дороблена, але про це далі. 5. Фари чомусь купили за $600 оригінал б.у. на OLX, при тому що, можете знайти такі самі за $200 і іх багато. Я не влазив в процес, бо домовлялись, що я деталі не даю і ними не займаюсь. 6. На ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ ремонту мені дзвонять і кажуть що треба ще двері міняти передні водійські, бо вони пом"яті. Звісно це +$500 за двері за роботу - встановлення та фарбування. + Втрачений час на пошук дверей з донора. 7. На ЧЕТВЕРТИЙ МІСЯЦЬ виявилось, що подушка коробки теж деформована і потрібно її замінювати. Потім Олександр скинув мені відео в телеграмі, де розказує, що подушку можна і не міняти, їздить вона і так добре. Вирішили що вони міняти її не будуть, бо і знайти деталь не можуть. Коли машина прибула до мене, звісно їздити з такими вібраціями було неможливо, я шукав подушку і міняв вже сам. 8. Авто приїхало у Львів з розбитими ричагами задньої підвіски. King Cars (Олекскндр) - нічого мені про це не сказали. Коли показав це - відповідь була - "ну не побачили". Як можна не побачити понівечені повністю ричаги, при тому що авто у вас 4 місяці було в ремонті - я не знаю. При цьому, я наголошував, що в мене буде їздити мала дитина і я очікую отримати повністю безпечне для використання авто. Звісно, я почув що щось не так, але встиг з дитиною по трасі вже проїхати. 9. Передній бампер встановлений криво. Фото приклав. Олександр сказав, що там просто не вистачає пластику якогось, ви його доставте - і все стане на місця. Вже у офіціалів у Львові замовив той пластик (а насправді захист двигуна був відсутній), але звісно нічого не змінилось по зазорам, та і не могло. 10. Протитуманки вони встановлювали окремо. Через тиждень - одна перестава працювати. 11. Елементи бампера розвалювались в дорозі на швидкості, наприклад заглушки протитуманок - одна відвалилась при їзді, інша висіла. Після того як я сам вставив хоча би одну - не відвалюється. 12. Підкрилок зі сторони водія просто закинули в багажник, навіть не поставили. Їздив перший час без підкрилка (і без захисту двигуна), поки вже не попав на Subaru сервіс через тиждень. 13. Розвал сходження не був зроблений, про це мені сказали. На питання - чому? Конкретної відповіді не почув. Потім вже зрозумів, що звісно ніякий розвал зробити неможливо, якщо там розбиті ричаги позаду і криве колесо. 14. Щоб повісити свій тримач для номеру з рекламою їх СТО, вони мені просто новий бампер просверлили поряд з заводськими отворами. 15. В своїй інсті вони мене забанили, бо я відписав справедливий коментар під постом про моє авто.
Інші компанії в Київська область