Незалежний сайт відгуків автомобільних компаній України

Любе Авто

Підбір авто зі США, Європи, Китаю та Кореї. Найвигідніші лоти з аукціонів! Тільки реальна вигода від покупки, найнижча ціна, офіційний договір купівлі та гарантія під ключ!

Рейтинг 1 з 5

Залиште відгук

Магазини та офіси компанії
Львівська область, м. Львів, вул. Козельницька 41
Львівська область, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького 231
Львівська область, с. Зимна Вода, вул. Яворівська 2г
Полтавська область, м. Кременчук, вул. Київська 69а
Волинська область, м. Луцьк, вул. Рівненська 48
Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Звʼязківців 11
Харківська область, м. Харків, вул. О.Стасової, 18а
Черкаська область, м. Черкаси, вул. Руставі, АЗС BIOIL
Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Урожайна 40
Хмельницька область, м. Кам`янець-Подільський, Чехова 12
Тернопільська область, м. Тернопіль, Микулинецька 106а
Житомирська область, м. Житомир, вул. Грушевського 93
Полтавська область, м. Полтава, вул. Європейська 125в
Рівненська область, м. Рівне, вул. Князя Володимира 109
Вінницька область, м. Вінниця, вул. Мечникова 28
Львівська область, м. Новояворівськ, вул.Приозерна 7
Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. С. Тільги 34в
Одеська область, м. Одеса, вул. Центральний Аеропорт 15
Львівська область, м. Стрий, вул. Шашкевича 26
Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Соборна 1а
Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка 1
Відгуки

Євген

02.05.2026

Дуже ввічливість, поки не отримали передоплату... Після того, як отримали передоплату повідомили, що ціна автівки буде на 500$ вище, якщо платити офіційно через банк. На вимогу повернути кошти відморозились.
Відкрити фото

Vasul Plish

10.04.2026

Купив авто на майданчику На словах авто в хорошому стані потрібно було поміняти масла і можна їздити. В результаті окрім масел і розхідників перебірка мотора так як масло витікає. Ходова також потребує втручання. Про таке потрібно попереджати клієнтів що є нюанси або усувати їх перед продажем. Щоб не було відгуків негативних

Wody Peker

10.04.2026

Максимально не компетентні менеджера, особисто в мене так точно , говорять що ремонт обійдеться в 3000 доларів і все , все буде добре , а ремонт вийшов в 10 000 доларів Їх головна задача впарити і продати , все інше їх не хвилює, жодної людяності Не рекомендую цю компанію і менеджера Саву Віталія Краще обійдіть їх строною, бо якщо їм довіритись то Ви попадете на великі гроші , як попав я

Vladislav Sky

10.04.2026

Максимально не рекомендую, не повторюйте чужих помилок. Привезли Авто з затримкою. Коли приїхали забирать, побачили побите лобове скло(авто рідке і найти його дуже проблемно) + Подерли задній бампер. У відповідь отримав це не вони, це десь в Америці, вони відношення не мають!

Андрей Дышлевой

10.04.2026

Не рекомендую!!!! Розводняк і кидалово!!!! Купив Audi Q7 2018 року з легким ударом у фару, приїхав лафетом забрати її, але завантажували як металобрухт карою, хоча я просив, що заїду своїм ходом, порвали всі захисти, подушку двигуна, датчик пневми, але це ще дрібниці, приїхавши додому, виявив, що авто використовували як донор на розборку, зняті блоки комфорту, пневми, блок фаркопа, датчик присутності пасажира, електрика сидінь, електрика керма, також радар дистронік, Bose в багажнику і деякі деталі під капотом, просто жах, коли звернувся до менеджера зранку наступного дня (після дефектування майстром), мені сказали, що директор відмовляється навіть частково щось компенсувати і що це мої проблеми, гіршого відношення я ще не зустрічав, забрати авто назад відмовилися, просто кидалово! НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!
Відкрити фото

Vova

10.04.2026

Не рекомендую. Чекаю на авто з Америки вже 3 місяці, авто досі не прибуло. Компанія Любе Авто ігнорувати та не відповідає, у чому проблема.

Юрій Пашинський

10.04.2026

Взагалі не рекомендую дану компанію. Спочатку обіцяють одне, потім перекручують свої слова, не дотримують своїх обіцянок і щей подають під соусом «я такого не казав/ви чогось не дотримались (при тому що попередні умови були проговорені інші)» Моя рекомендація - оминати дану компанію стороною, так ви і гроші свої збережете і нерви.

Vitaliy Chayun

10.04.2026

Не рекомендую дану контору. Домовився подивитися авто (попередньо мені сказали, що авто в ідеалі). По приїзду чекав, поки адміністратор доп’є каву з товаришем. Під час поверхневого огляду виявив значні підтікання мастила з двигуна. Після уточнення «чи точно авто в ідеалі?» співробітник просто закрив капот, машину і пішов в офіс.

Сергій Долюк

10.04.2026

Будьте обережні з даною компанією: автомобіль оплачений більше 8 тижнів, жодної інформації про авто немає. Менеджер Мар’ян не проявляє ані активності, ані бажання вирішити ситуацію. Даний випадок непоодинокий.

mark mark

10.04.2026

На гарячій лінії сказали, що перед пригоном авто з США. Я зможу підійти на будь яку площадку і проїхатись на ньому. По факту я приїхав і мені сказали УВАГА: - Поїздка може бути, хіба як я вже оглянув машину, вирішив її купляти і їду на огляд в сто. По манері спілкування персоналу, склалось таке враження що набирають виключно зеків. Якщо вже наважитесь тут підбирати, окрему увагу рекомендую звернути на диски в машини, бо вони не цураються їх тут варити з 3 частин.

Pavlo Bro

10.04.2026

Авто було пошкоджено при транспортуванні. Ніякої компенсації не відшкодовано. Не рекомендую компанію.

Andrew Bigger

10.04.2026

Домовився про огляд авто, яке знайшов на авторіа. Подзвонив за номером оголошення і мене запевнили, що авто є у наявності і тд. Записався на огляд, направили до іншого менеджера(який є фактично на площадці), відповідно домовився з майстром, заплатив йому за огляд авто і поїхав на любе, на огляд у назначений час. Мене зустрів менеджер Роман, з яким ти півгодини шукали ту машину, але виявилось шо там її не було. Мені не запропонували жодних альтернатив, і все на шо вони спромоглись,це сказати «вибачайте» і просто розвернутись до іншого клієнта, чи хто то був. Відношення до клієнта у вас, гімно. Вибачайте за прямоту. Сам більше не звернусь, і друзям не порекомендую. Дякую за загублений день.

Оля Касіян

10.04.2026

Нікому ніколи не порекомендую, машину продали з паяним баком, просто бензина виливалась, чуть не загоріла по дорозі, а не виявили на діагностиці, бо не заливали бензини( І ще кучу різних недоліків, ціна 21 тис $ Тупо дно!!! Оминайте Так, це авто з Америки, і купувалось у Вас, є всі документи, і є фото паяного баку! Шкода, що тут фото не прикріпиш, і не попередили про таке при купівлі🤯

Юра

10.04.2026

Обіцяли, що авто приїде за 1-1,5 місяця. Чекали 3 місяці. На фото - несуттєві пошкодження 2х дверок. Менеджер Олександр запевняє, що авто супер, можна святкувати покупку. Авто приїжджає і тут починається квест: 1. Авто не заводиться - повний ремонт - 2300$. 2. Тріснуте лобове - 200$. 3.Фарба зверху злізла (як сказав менеджер, авто спеціально намочили, щоб на фото не було видно) - фарбування 1500$. 4.Пропалені сигаретами сидіння (задні в переднє пасажирське) - як мінімум чохли, максимум перешивка салону - 300-600$. Ну і заміна дверок - 700$. Далі цей треш не закінчився! Поїхали в сервісний центр, в документах купа помилок. Тільки через те, що чоловік військовий на це закрили очі. (З помилок - авто хетчбек - в документах універсал, неправильно вказали знаходження VIN коду та ін.) Найцікавіше!!!!! Пробили авто по VIN коду, виявляється, до цих пошкоджень які ми бачили на фото, авто було в сильному ДТП до того, про що менеджер не сказав ні слова! Цитую слова експерта з сервісного: «Я ще не бачив нормального автомобіля з Америки. Люди приганяють, думають 2000$ докладу і буде добре, а вкладають 10 000$, і ще мало» КУПУВАЛИ САМЕ У Вас!! Висновок: Автомобіль обійшовся нам ДОРОЖЧЕ ніж ми би купували тут + втрачені нерви + дуже багато втраченого часу.

Мосевнин Влад

10.04.2026

Не рекомендую дану компанію, авто було розмитнено по документам 5 липня, 17 липня після того як я вже і писав і дзвонив менеджерові, мені відповіли що авто вже у Львові. На аукціоні спеціально вибирав авто щоб було 2 ключі(на ауді Е трон досить не дешево підшити другий), для мене та для дружини, по приїзду за авто, мені віддали один ключ і сказали що другий не можуть знайти, але будуть шукати і точно буде. Пройшло вже майже тиждень, менеджер на смс не відписує, телефон не піднімає. Якщо хочете собі бескінечний геморой, тоді можете замовляти авто через них. ! P.S. пройшло 3 місяці, менеджери вже просто ігнорують мої повідомлення та дзвінки по ключу. Ключ так і не знайшли, компенсацію хоча б наполовину теж відмовляють.

Valentyn Zaitsev

10.04.2026

17 квітня в телеграм каналі зацікавило авто в дорозі Ауді А6. Зв'язався з менеджером хто виставив авто, який надав всю інформацію та фото з відеооглядом з Кореї - тут все чікто без зауважень. Авто після ДТП з пошкодженнями праве переднє крило та бампер (інше крило притерте але вирішується - можна обійтись поліруванням). Після передплати 50% почались приколи. Декілька разів переписували договорів (по факту він вам ні в чому не допоможе). Якщо ви як і я замовляєте вперше, і ви не знаєте як та коли буде погружено та відправлено - не надійтесь що менеджер сам повідомить вам цю інформацію. Постійні звернення привели до підвищеного тону спілкування. 17 липня побачив що авто в порту. 31 липня поки сам не написав менеджеру ніхто не повідомив що воно вже давно у Львові. Далі сплатив другу частину. Місяць не могли поставити авто на реєстрацію, бо були питання з брокерами! На мої питання коли - "немає інформації" (менеджер часто забивав на відповідь або ссилався на проблеми особистого характеру та пропадав). По доставці авто у моє місто теж проблеми, авто було не находу та просили поставити його на лавету так, щоб могли зняти підйомником: привезли на лаветі з причепом - не зміг розвернутись на СТО, звантажували своїми силами... (добре що друга автівка заводилась та її вдалося вигрузити на момент звантаження мого). Після огляду, було помічено прорізане від стропів ЛІВЕ крило та покоцаний задній бампер. Від компенсації компанія відмовилась (за крило аргументуючи що воно вже було притерте. Ви серйозно??? А бампер тоді як?????). Менеджер телефони керівництва або відділу скарг відмовився надати. Також були проблеми з ключами. Загубили 2 ключ від авто Знайшли їх через пів місяця - відправили (теж кожного дня доводилось нагадувати та слухати обіцянки, або отримувати ігнор). Авто їхало на лаветі відкрите, добре другий ключ був у стелі... Авто прибуло в моє місто 27 серпня. Нікому не рекомендую компанію!!! Позиціонують себе як профі, а поведінка бариг з ринку. Авто навіть якщо і доставлять то не факт що в такому стані як воно було на фото. Ніяких компенсацій не очікуйте.
Інші компанії в Львівська область