Магазини та офіси компанії
Львівська область, м. Львів, вул. Стрийська 113в
Львівська область, м. Львів, вул. Стрийська 129
Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Шашкевича 19
Відгуки
Аліса Галт
09.04.2026
Не рекомендую дану автоплощадку.
Після отримання грошей , якісь питання по авто з ними не можливо уточнювати. На офіційному дилері виявилось , що авто було вдарене, і відповідно деякі функції не працюють через це.
Каріна Чорнобай
09.04.2026
Не вражена обслуговуванням. Дилер не зміг відповісти на запитання щодо автомобіля, і процес покупки затягнувся. Авто виявилось не в такому стані, як обіцяли. Розчарована.
Галина Сорока
09.04.2026
Замовили машину в цій компанії , враження не дуже !
Менеджер Валерій привітний , уважний це все з позитивного але....машина приїхала взагалі не цієї комплектації, що ми хотіли та, що казав Валерій, ні підігріву керма ні підігріву сидінь ..., хоча перед аукціону Валерій запевняв що все є 🤷 по факту немає на запитання до менеджера як так , відповів " я думав що там все є "
Пошкодження прораховані на 2 500 дол. по факту на ремонт пішло 5500 дол.
При доставці в авта були пошкоджені рейки , компанія теж нічого не покрила , сказали що то американці і ми за свої кошти лагодили хоча машина застрахована , ремонт на їхньому сто бажає кращого , віддали машину через два місяці , та було купа нюансів , ми ще кілька разів змушені були їздити до них , щоб доробляли переробляли !
Вікторія Належита
09.04.2026
Купувала авто в компанії SelectAuto, і, на жаль, досвід виявився негативним. Спочатку все виглядало добре: менеджери були привітними, обіцяли ідеальний стан авто. Але після покупки почалися проблеми. Дуже неприємний досвід, не раджу цю компанію тим, хто хоче купити авто без зайвого головного болю. Будьте обережні та перевіряйте все самі!Кінцева ціна не збіглась вийшло на 850$ дорожче (((…
listener
09.04.2026
компанія жахлива
авто їхало в Україну 5 місяців, оцінений ремонт далеко до правди, получилось в два рази більше, ремонтували майже три місяці і так і не зробили повністю
mik
09.04.2026
Спілкування з консультантом Данилом залишило вкрай негативне враження: хамське ставлення до клієнта та надання недостовірної інформації щодо автомобіля. Я дуже незадоволений і не рекомендую звертатися.
zb api
09.04.2026
Дуже довго авто плило з Америки. Ремонт пораховано з "стелі" получилось вдвічі більше. Їхній супровід ремонту це взагалі жесть, купу разів їздив доробляти. Не рекомендую
Інші компанії в Львівська область


















































































































































