Незалежний сайт відгуків автомобільних компаній України

Stepanych Auto

Stepanych Auto, команда, яка допомагає вам вигідно привезти авто з-за кордону. Підбираємо перевірені варіанти на аукціонах США та Європи, контролюємо кожен етап доставки та гарантуємо прозорий процес без прихованих витрат. Ваше авто — наша турбота.

Рейтинг 1 з 5

Залиште відгук

Магазини та офіси компанії
Львівська область, м. Львів, вул. Угорська 14 БЦ "Домінант Плаза" офіс 7а
Львівська область, м. Львів, вул. Луганська 10а
Відгуки

Vadym Skliarov

10.04.2026

Мав на жаль негативний досвід з цією компанію. 1. При послугах вартість 800$, вони хочуть 500$ за супровід ремонту. При тому вони намагаються до кінця не називати суму, а говорити «Ми про все подбаємо, в нас є партнери». Мені сказали лише коли прямо запитав. Тому і не брав цю послугу 2. Вартість доставки також дорожча чим у інших та і авто було пошкоджена при завантаженні ( страхова вернула частину, тому і лишив 2 зірочки) 3. З комунікацією тут проблема, уникають нюансів та деталей які виходить в кінці ( тема з ремонтом з першого пункту). Червоні номери які дали для «зручності» вартість який в 3х дорожче за левату так і довго не міг поставити на облік через перевірки ( до того часу авто належить їм до сертифікації та ремонту) 4. З плюсів виділю, що авто дійсно прийшло в терміни, майже за ту ціну, що і домовлялись

George Fedin

10.04.2026

Жахлива компанія, дуже багато незрозумілих проплат, які і так входять у вартість доставки (страхування і таке інше). За підсумками у Вас вийде авто більше ринку, і з очікуванням більше 3 місяців! Раджу не мати нічого спільного із ними.

Yulia Yevtushenko

10.04.2026

Компанія без репутації, поваги до себе та співробітників. Обслуговуватись тут - себе не поважати.

Maria Pankina

10.04.2026

До людей ставлення - як до тварин. Автомобілі у дуже поганому стані, за дуже великі гроші. Не відповідає якості.

Христина Бедрійчук

10.04.2026

Жахлива компанія! Повна непрофесійність, обман на кожному етапі та додаткові витрати. Категорично не рекомендую!

Ivan

10.04.2026

Не рекомендую цю компанію.Мав не обережність в ляпатися в цю компанію.З самого початку до завершення робіт по машині не правдива інформація.Ціна вийшла більша за риночну.По відновленню взагалі мови нема,все прийшлось переробляти.Держіться по далі від такої компанії.

Sky

10.04.2026

Не рекомендую дану компанію, оцінка пошкоджень по фото з аукціону, в підсумку вилазить багато долаткових пошкоджень. Також мав необережність замовити ремонт на СТО їхніх партнерів, були запевнення що партнери надійні та мають багаторічний досвід, в підсумку виконали абсолютно непрофесійний неякісний ремонт, і що саме гірше - підмінили деякі оригінальні деталі на відвертий китай, фактично обікрали, навіть таке елементарне як перелік виконаних робіт дали на папірці від руки, як в якихось гаражних сто.

Ovan Black

10.04.2026

Замовляв через них авто з США. Вартість послуг 800$. Сервісом залишився дуже незадоволений. Авто йшло в Україну приблизно три місяці. Тиждень забирали з митниці, ремонт так і не зробили. Довелось його забрати та робити самому. В ході співпраці зʼявляються незрозумілі оплати. Зокрема, вам треба буде доплатити за супровід ремонту (500$), темп ремонту ніякий. Тому десять раз подумайте перед тим як звʼязатися з цією шарашкиною конторою.

Xiaomi 11T

10.04.2026

Не рекомендую цю компанію, не професійні менеджери, перед співпрацею все обіцяють що буде добре, що немає ризиків. Сказали що авто яке мене цікавило, можна привезти під ключ і ціна вийде до 12000 , в результаті авто приїхало, ціна з ремонтом получається 17000$ бо виявляється є ще пошкодження які не були видні на фото. Ніхто нічого не компенсував, сказали не їх вина( в них майстер робить оцінку по фото з аукціону:) Дане авто в Україні можна купити за 13000$ На площадці в них є гарна вивіска, гарантія ціни! Немає тут ніяких гарантій, є кіт в мішку, не ведіться не накручені відгуки. Я не спорю що тут можна і замовити те що очікували, але шанси малі. В договорі перед замовленням немає пункту гарантії ціни, тому думайте. Краще взяти авто в Україні, ніж шукати проблеми, або звертайтесь в інші компанії які в договорі прописують умови гарантії. Менеджер Віталій по підбору не розуміє вас, бо ви на початку домовляєтеся з ним за бюджет до 10500, він каже що можна знайти такі авто, в результаті скидає пропозиції допожчі на 1000$ тяп ляп чим по швидше

Андрій Погрібний

10.04.2026

Був свідком того, як йшов весь процес підбору, перевезення і передачі автомобіля. Я розумію, що авто зі США це фактично лотерея, але відношення спеціалістів і їх професійність на рівні закладу "Орден Пива".. Всі обіцянки і гарантії фірми лише для того щоб почати співпрацю, далі - шопопало. Єдиний плюс, це те, що авто таки прийшло, але воно того не вартувало, затягнуті терміни, додаткові витрати, майже змушування до додаткових платних послуг, лицемірство менеджерів, коротше Фанарь!

Андрій Висоцький

10.04.2026

Дуже розчарований роботою цієї компанії. Замовляв авто з Америки, обіцяли «повний супровід» та чесність у всіх питаннях. По факту: Авто приїхало в набагато гіршому стані, ніж було заявлено, годували обіцянками. Після отримання грошей фактично перестали виходити на зв’язок. З'являються доплати які не були раніше озвучені і авто виходить більшої вартості чим було розраховано на початковому етапі. Не рекомендую цю компанію нікому. Якщо не хочете проблем, нервів і додаткових витрат – краще пошукайте інший сервіс.

Johnny Johnny

10.04.2026

Жахлива компанія. Авто чекали рік, підбір авто теж на низькому рівні. Підтікання двигуна мали усунути, кошти взяли, але в результаті лише помили двигун, а підтікання залишилося. З машини зникли деталі, які були на фото на аукціоні і ще мовчу про переплату та дорожезний ремонт. В розрахунках була одна ціна, кінцевою вийшла ціна мінімум на 7 тисяч доларів більшою. Під час ремонту постійно годували обіцянками, звітності про купівлю деталей не було, лише просили кошти, слід було випрошувати щодня фото і деталі, а в додачу машину використовували для своїх відео в тіктоці І це лише короткий відгук НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Timа Timofeev

10.04.2026

Недавно мав зовсім невтішний результат з цією компанією!!! По електрокарах під ключ не раджу з ними мати справу , спочатку солодко все розказують, потім мінімальне пошкодження підрахували в 3 тис + 2 зверху, так сказали накинути , в кінці вийшло 13 тис (((( Машина вийшла просто вище ринку ще й конкретно!!! Шкода потраченого часу яке я провів з цією компанією((((.

Stepan G

10.04.2026

Stepanych Auto працює через введення в оману: занижує реальну ціну авто та дає порожні обіцянки щодо ремонту. Реальні витрати приховуються до останнього моменту. Категорично не рекомендую.

Андрій Ременюк

10.04.2026

Мій досвід співпраці з компанією Stepanych Auto виявився вкрай негативним. Автомобіль прибув у критичному технічному стані, який не відповідав очікуванням і попереднім домовленостям. Окремо звертаю увагу на формування вартості послуг. Під час процесу з’являється значна кількість додаткових оплат, походження яких компанія не завжди може чітко підтвердити. За комунікацію на цьому етапі відповідав менеджер Володимир. Що стосується ремонту: спочатку мені озвучили суму близько 4000 $ разом із роботою майстрів. Після того як автомобіль приїхав, вартість ремонту раптово зросла до 8000 $, тобто фактично збільшилась удвічі. Після мого рішення відмовитися від ремонту виникли додаткові проблеми — автомобіль не хотіли віддавати та почали вимагати оплату за послуги, які не були попередньо погоджені зі мною. За цю частину процесу відповідав менеджер Роман. У підсумку переплата за автомобіль і пов’язані витрати виявилась настільки значною, що за ці кошти можна було б розглядати купівлю ще одного авто. Рекомендую майбутнім клієнтам дуже уважно фіксувати всі домовленості, особливо щодо стану автомобіля, вартості ремонту та переліку платних послуг. НЕ РЕКОМЕНДУЮ в даній компанії купувати автомобіль бо проблеми і переплата буде з великою вірогідністю
Інші компанії в Львівська область