Незалежний сайт відгуків автомобільних компаній України

Бернс Авто

Вам не нікуди не потрібно їхати. Ви не несете ризиків пов'язаних з поїздками та траспортуванням. Наші спеціалісти знають нюанси місцевих законів та роботи автодиллерів, що дозволяє вам уникнути багатьох складнощів при покупці та транспортуванні авто. Ми переряємо автомобілі на предмет ДТП, оригінальність пробігу і технічний стан. Ми знайдемо саме таке авто, як ви описали, без прихованих витрат та дефектів (вартісь ремонту, доставки, страхівки, розмитення, т.д.).

Рейтинг 1 з 5

Залиште відгук

Магазини та офіси компанії
Львівська область, м. Львів, вул. Богдана Хмельницького 192б
Київська область, м. Київ, вул. Велика окружна 4
Відгуки

Євген Сатуєв

29.03.2026

Брешуть по телефону що машина не бита не фарбована. Приїжаю з далека, по факту фари різні, бокові вікна різні. Шпаклівки стільки що не бачить товщиномір. Двері висять, молдинги і бампера відвалюються. Заявляють що 190 пробіг... Це я про дастер 2011року. Машини готують ужасними методами. На місці ніхто не признався хто мені обіцяв не фарбоване авто...

Надія

29.03.2026

Не можу написати позитивного відгуку. Даремно витратила свій час. Хотіла придбати авто в BernsAuto, але, на жаль, коли захотіла завезти його до свого майстра для огляду, відмовилися (сказали, що економлять мені гроші, бо їхній майстер оглядає безкоштовно, а я довіряю тільки своєму майстру). Висновок зробила: щось приховують. Більше там не заїду і нікому не порекомендую.

Beskyd

29.03.2026

Ні в якому разі не раджу користуватись даною площадкою! Обманюють, продають авто зі скрученими пробігами. Товариша обманули: купляв Opel Astra, продавець-аферист Андрій запевняв, що авто з пробігом 173 тис. Після покупки через дилера виявилось, що пів року тому авто мало 210 тис. Самі натуральні перекупи-обманщики. Не рекомендую!!!

Тімур Хоптяр

29.03.2026

Купував авто Вольво Через 350 км автомобіль повністю встав і більше не поїхав.Потрібна тепер заміна двигуна.Авто поїздило три дні На майданчику говорили що не потрібно нічого робити а вона тільки масла їсть 2-3 л на 300 км Не рекомендую !
Інші компанії в Львівська область